SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak i kiedy stosować BOOSTERY TEST/ GH

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 385
TAK JAK W TYTULE, KIEDY NAJLEPIEJ STOSOWAĆ BOSTERY TEST/GH?
Pytanie wydaje się ogólnikowe, lecz wiele osób popełnia błędy, kupuje boster i tak naprawdę nie czuje różnicy itd.
Dla czego tak się dzieje?
I jakie efekty powinny one przynosić na prawdę?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 480
z reguły bostery powinno sie stosować dopiero po 30 roku życia,znacznie po 30 ,kiedy spadają stęzenia w naszym organizmie,a przyjmowanie to rano i wieczorem lub o jednej z tych pór w zależności od dawki suplementu,poniewaz o tych porach osiagamy najwyższe stężenia hormonów w organiżmie ,ci którzy nie czują działania to na ogół ludzie młodzi którzy maja naturalnie wysoka produkcje hormonów więc ich system jest bez potrzeby stymulowany

Zmieniony przez - robozuczek w dniu 2014-02-21 10:08:30

Zmieniony przez - robozuczek w dniu 2014-02-21 10:10:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 385
To tak na prawdę w niczym młodemu adeptowi kulturystyki nie pomogą, a gdyby jednak był przypadek zaniżenia tych hormonów u młodych ludzi warto to próbować ?? i jak wykryć taki zaniżony hormon??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 480
Myślę że problem z produkcją hormonu wzrostu czy testosteronu może objawiac się już w dzieciństwie ale to tylko moje przypuszczenia i na to pytanie mógłby odpowiedzieć ktoś z kręgów medycznych,powiem ponad to że sa pozytywne aspekty stosowania bosterów z własnego przykładu tzn. mam 38 lat więc od czasu do czasu sobie serwuje bardziej pod kątem regeneracji, a przy okazji czuję wzrost poziomu siły oraz libido hehe pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Na badaniach krwi zawsze dodatkowo robimy poziom kortyzolu i testosteronu. Często u zawodników "duszących"wagę poziom testosteronu był niski.Kortyzol był podniesiony.Jak nic był to znak do stosowania boosterów testosteronu. ZMA, tribulusy, arginina, DAA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 385
A podam teraz przykład na sobie, Moja dieta sięga powyżej 3300kcal na dobę trenuje systematycznie 3-4 razy w tygodniu, suplami jest białko i monohydrat a mam zaraz 24 lata, jestem osobą pracującą fizycznie na 3 zmianach, czasami jest tak że jestem wypoczęty a czasami nie mam ochoty nawet podnieść się z łużka, czy któryś z tych suplementów mógłby mi pomoc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 480
zamiast bosterów mógłbyś użyć tauryny która oprócz tego że jest neurotransmiterem i działa pobudzająco potęguje i przyśpiesza działanie kreatyny,jest niedroga a w pracy przy nocnych zmianach może się przydać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Witam
Już prędzej kupiłbym GABE na Twoim miejscu lub ZMA, booster Testosteronu nie jest Ci obecnie potrzebny, nie w tak młodym wieku i takiej kaloryczności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 480
ZMA jak najbardziej polecam -stosuje i działa,o GABIE wcześniej nie słyszałem i musiałem posiłkowac sie netem- ciekawa propozycja, pewnie kiedyś spróbuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72
GABA niestety strasznie ryje bebechy i mozna złapać gino, nie polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Witam
Zdajesz sobie sprawę że kwas y-aminomasłowy jest organicznym związkiem chemicznym z grupy aminokwasów ? Jest ogólnodostępny w sklepach stacjonarnych i internecie, gdyby to co piszesz było prawdą połowa osób na tym forum powinna mieć tego typu problemy. Nie spotkałem się nigdy z nikim kto by o czymś takim wspomniał lub napisał gdziekolwiek. Także nie wiem po co tego typu post zamieściłeś w tym temacie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna

Następny temat

Plan - opinia

Wiecej