SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak i ile czego (białko). Zmieniam swoje życie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
Witam, pisałem kiedyś doradzono mi dietę ale teraz mam inne pytanie chce robić sobie koktajle białkowe, jakie białko, ile? No i przede wszystkim mam 15 lat, 80 KG i 172cm wzrostu, A że chce zgubić brzuch no i też klatkę, to będę robił brzuszki i się podciągał, ile czego i tak żeby po tygodniu mi się nie odechciało.Mogę dokładać, ale bez dramatycznych początków. I myśle, że jak na swoje "wymiary" jestem dość sprawny.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15

Waga: 80kg

Wzrost: 172

Obwód klatki: 97

Obwód ramienia: 31

Obwód talii: 96

Obwód uda: 54,5

Obwód łydki: 42,5

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie wiem

Aktywność w ciągu dnia: szkoła, droga do niej dzień w dzień bez sobót i niedziel ok. 1 KM

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: nie specjalnie, w-f 4 godz w tyg.

Odżywianie: jetm średnio bo wprowadziłem "nie żreć tyle" jakieś kilka miesięcy temu

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: bez alergi

Stan zdrowia: zdrowy, bez przewlekłych chorób

Preferowane formy aktywności fizycznej: żadne, po za sobą i drążkiem do podciągania

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: nic

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Białko

Stosowane wcześniej diety: nie specjalnie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Jesli poszperasz troche forum, to zjajdziesz opisnie na temat róznych białek. Nie kazdemu pasuje to samo, wiec jesli wpiszesz białko lub protein, to powinienes znaleśc opinie na temat smaku i ceny.

Białko dawkuje sie dowolnie, ale nie uwazaj go jako podstawowego źrodła białka w posiłkach.

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
Tak wiem, chciałem to sobie brać na przykład zamiast kanapek do szkoły, a jak sam napisałeś "Nie każdemu pasuje to samo" dla tego założyłem własny temat, żeby ktoś kto sie zna z mojej wagi wieku, itp. dopasował mi rodzaj, białka i powiedział coś więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
Białko nie zastapi ci kanapek. Białko to białko. To samo masz w mięsie, jajach , serze.

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
Ale chce unikać chleba, bułek a w nich, ser, szynka to mogę mieć czyste białko, ale tylko do szkoły, a w domu, gotowane mięso, jajka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
Poczytaj o odżywianiu najpierw...posty masz na początku działu. Jesteś za młody na takie dziwne eksperymenty.

Zmieniony przez - Darrak w dniu 2010-11-13 13:28:24

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Picie na redukcji

Następny temat

Dieta na odchudzenie - proszę o sprawdzenie

WHEY premium