SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak działa beta-alanina, cytrulina, kreatyna, bacopa monnieri, olejek CBD? Jak łączyć suplementy?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

Ilość wyświetleń tematu: 1586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Czy mogę stosować olej cbd przy suplementacji kreatyną, beta alaniną , cytruliną I bacopą monnieri ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Inezz96 Mistrzyni Polski Administrator
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 4380 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42824
Witaj.
Nie ma żadnych przeciwskazań aby stosować razem wymienione przez Ciebie suplementy, gdyż działanie żadnego z nich nie jest w stosunku do siebie przeciwstawne.

Beta-alanina działa poprzez zmniejszenie ilości kwasu mlekowego w mięśniach podczas ćwiczeń, redukując zmęczenie, dzięki temu możemy trenować ciężej i łatwiej podołać większej objętości treningowej.

Cytrulina powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych dzięki czemu poprawia się przepływ krwi, a mięśnie są lepiej dotlenione i odżywione. Zaletą stosowania cytruliny jest też pompa mięśniowa. Zwiększony przepływ krwi ma także wpływ na wydajność ćwiczeń.

Kreatyna poprawia syntezę włókien mięśniowych i możliwości wysiłkowe. Dzieje się tak dzięki pośredniemu dostarczeniu energii do komórek mięśniowych (to tak upraszczając lekko).

Bacopa monnieri znacząco poprawia funkcjonowanie mózgu, jest uznanym przeciwutleniaczem oraz chroni także przed stanami zapalnymi.

Olejek CBD rozluźnia, ułatwia zasypianie, dzięki czemu pozwala na lepszą regenerację i głębszy sen, co skutkuje lepszym samopoczuciem i większą wydajnością w ciągu dnia. Ze swojego doświadczenia sugeruje stosować większe dawki przed snem niż mniejsze dawki podzielone w skali dnia. Ja miałam okazję wypróbować olejki CBD z firmy ALLNUTRITION (5% oraz 10%). https://sklep.sfd.pl/Szukaj.aspx?q=cbd

Tak jak widzisz działanie żadnego z tych suplementów "nie wchodzi w paradę" pozostałym.
1

Pozdrawiam,
Inez Gorońska Mistrzyni Polski Bikini fitness
https://www.instagram.com/inezgoronska/?hl=pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2
Dzięki wielki za pomoc chciałem się jeszcze spytać czy od ww.suplementów mogę dorzucić ashwagandhe, Rhodiola rosea,Gotu Kola?? I czy to nie będzie za duże połączenie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Współczynnik aktywności

Następny temat

Jak szybko schudnąć? Jaki spalacz tłuszczu kupić?

WHEY premium