SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak dużo przytyć w miesiąc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89
Hej, mam 187 cm wzrostu i ważę 80 kg Generalnie jestem dość szczupły. Zależy mi na tym aby przybrać na wadze, czytałem już kilka diet i zastosuje kilka najważniejszych składników. Nie planuje robić teraz diety której będę się kurczowo trzymał. Chodzi generalnie o to aby przytyć niekoniecznie muszą to być mięśnie(chodzi o górne partie), bo te chcę budować po wakacjach. Do tej pory jadałem mało i rzadko, od paru ostatnich dni zgodnie z założeniem pochłaniam wszystko i często, ale skupiam się też na tym aby była dostateczna ilość białka itd. zwracam na to uwagę. Pytanie, czy przy takim założeniu w ogóle wykonywać jakieś ćwiczenia, na klatę itd. bo nie wiem czy po tych ćwiczeniach będę miał większy apetyt czy też jeszcze stracę na wadze. Bardzo proszę o jakieś porady.

Pozdrawiam serdecznie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Jeżeli chcesz przytyć musisz mieć nadwyżkę kaloryczną. Jak chcesz mięśni powinieneś ćwiczyć siłowo. Tłuszcz nie zamienia się w mięśnie więc nie jest on Ci potrzebny żeby mieć masę. Skoro nie chcesz ustalonej diety to przynajmniej 10 wskazówek żywieniowych.

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1293
"niekoniecznie muszą to być mięśnie" - jak byś zalał się tłuszczem to byś dopiero beznadziejnie wyglądał. Ale jak chcesz to wpieprzaj kilo smalcu przed snem to może dasz rade :D. A tak poważnie jak chcesz nabrać porządnej masy to tak jak pisał boston - siłownia i dieta z dodatnim bilansem kalorycznym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89
Może trochę przesadziłem, staram się jeść zdrowe rzeczy, ale w dużych ilościach. Te ćwiczenia powinny być intensywne czy np. 1-2x w tygodniu i ile czasu?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
poczytaj dział trening ćw 3-4razy w tyg

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bardzo prosze o pare porad

Następny temat

Pomoc w układaniu diety

WHEY premium