SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak dobrze zmniejszyć poziom tłuszczu?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 776

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

16

Waga

70

Wzrost

177

Cel treningowy

Poprawa siły na obecnym cyklu.

Staż treningowy na siłowni

Wcześniej ćwiczyłem rok ale bez dobrej diety i bardzo amatorsko od tego września robię wszystko tak jak być powinno :)

Uprawiane inne sporty

Nie uprawiam innych sportów zdarzy się że zagram w piłkę na wf

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Sztanga sztangielki ławeczki i dużo ciężaru.

Dieta

Zrównoważona

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Wcześniej miałem problem z dyskami w odcinku lędźwiowym ale teraz jest wszystko dobrze

Zażywane suplementy

Póki co nic nie biorę :)

Ostatnio przerabiany plan

Wytrzymałość

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Klatka 90kg Przysiad 105kg, Martwy 120kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 133
Witam zakład ten temat by uzyskać odpowiedzi jak zmniejszyć poziom tłuszczu robiąc plan na siłę. Czy mam dodać do planu jakieś aeroby czy zacząć biegać, mogę to robić ale boje się że zacznę palić mięśnie proszę o dobrą odpowiedź z góry dziękuję :).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1172
powiem tak do redukcji potrzebujesz ujemnego bilansu kalorii a do siły/masy potrzebujesz ponad swoją normę więc to nie idzie w parze niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 133
Hmm z reguły tak to wygląda ale ćwiczenia siłowe są dobre na spalanie tłuszczu. Udowodniono że kulturysta który w swojej serii dobiera ciężar którym zrobi 6 powtórzeń spali więcej tłuszczu niż ten który zrobi 12, ale ważna jest intensywność czyli czas między seriami niestety ja robiąc siłę robię serie co 3 minuty i raczej przy takiej intensywności nie spale tłuszczu przez co czuję że się zalewam ale gdybym zrobił małe zmiany w diecie i dodał interwały po treningu przyniosłoby to dobry efekt. Chce się dowiedzieć jak spalić tłuszcz i zachować mięśnie gdyż boje się że jak zacznę robić interwały mogę spalić mięśnie a tego nie chce. Możesz mi jakoś wyjaśnić jak mam to zrobić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1172
ale tego się nie da zrobić, serie między ćwiczenia powinny być max 2 min, spalasz tłuszcz robiąc właśnie robiąc trening na siłowni ( duża ilość powtórzeń ), zrozum tak się nie da, nie zrobisz siły redukcją -.-, ja zrobiłem na spalaczach redukcje z 84 do 72 kg, teraz jestem na diecie, białku i krecie ważę 77kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 133
dzięki za pomoc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4 dniowy trening pomocy

Następny temat

fbw. !! do oceny ..

WHEY premium