SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak dobrać suple?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4156
Wiek:16
Waga:83kg
Wzrost:178cm
Staż Treningowy:ok.pół roku +.+
Zażywane suple wcześniej:Nie
Cel Suplementacji:Sylwetka,Siła
Dieta:Tak

Chciałem dobrać suple myślałem o gainerze (nie znam sie na tym ale gostek mi napisał że uzupełnia diete i warto go brać czy to prawda?) i co do tego ?

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
Przy takim stazu spokojnie bedziesz rosnac na samej diecie, ale mozesz kupic bialko lub gainera do uzupelniania diety.

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16899
uloz sobie pozadna diete...bez diety nawet suple nie podzialaja jak trzeba....


ewentualnie kup gainera/bialko na uzupelnienei diety,ale najpierw wylicz sobie dodatni bilans kaloryczny ,pozniej diete a na koncu wyjdzie co musisz dokupic....


pozdrawiam

always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4156
To białko czy gainera ? Białka to wszamam okolo 140g w samym jedzonku a gainer uzupełnił by diete wiec chyba gainer lepszy by był?
i jeszcze jedno ma to znaczenie jakiej firmy kupie i czy droższy czy tańszy (chodzi o efekt) bo kumpel zawsze mi z olimpu poleca.

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4156
To juz mam za sobą mam wyliczone zap. na kcal i jem tak żeby bilans był na + ale nie wiem wlasnie czy sylwetka sie wyrobi jak bede jadł z bilansem na +

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16899




gdy w diecie brak bialka to bialko kup
gdy brak weglowowdanow to kup gainera


gainer---firma ma znaczenie....(jakosc,smak,rozpuszczalnosc....)

zalezy ile masz kasy do wydania

always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4156
e to węgle to we wszystkim są i to dużo czyli gainer nie potrzebny mi kupie se banana ;DD waże 83kg czyli powinienem jeść około 140g białka czyli by wyszło że białko też nie potrzebne ale wiadomo chyba warto kupić jak bym w jakiś dzień zjadł mniej biała ...?

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
140g to i tak za malo jak na twoja wage, wiec musisz dopracowac diete.

Wyboru czy bialko czy gainer musisz dokonac sam, poniewaz sam wiesz czego potrzebujesz.

Jesli sie zdecydujesz na gainera to najlepszym wyborem byloby kupienie mutant massa lub Up your mass.

A jezeli bialko to ekonomiczna wersja to Ostrowia, ale jednak lepiej dolozyc te 20zl i kupiclepsze bialko. A tu juz wybor jest spory. Ostatnio najbardziej popularne jest bialko maatrix 5.0, ale dobrym wyborem bedzie takze np. prolongatum badz optimum whey.

Jezeli chcesz rosnac to musi byc bilans na +, ciezko jest przy robieniu masy nie zlapac troche tluszczy, ale od tego po cyklach na mase sie robi redukcje.

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4156
acha czyli jak z kończę FBW na masse czyl iza 2,5 tyg. zaczynam robić FBW na sylwetke ;D oświeciłeś mnie to dzięki sog dla Ciebie i dla Ciebie

__ Thanks.

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 691 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22135
zredukuj najpierw pas, później myśl o gainerach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miro weź się za redukcje, z takim 100cm berbeciem biegasz po miescie?

co ci po tej masie? Jak w pasie bedzie dalej szło...

trening na redukcje
aeroby, HIIT
dieta na minusie

i zrob cos z tym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy w suplach

Następny temat

Cykl na stacku w sportach walki

WHEY premium