SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak dawkować MASS FREAK?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73
U mnie z przemianą materii jest ponad przeciętnie,uwierz.

Wiem jak wygląda przykładowa dieta staram się do niej stosować kiedy mogę i jak mogę ale nie zawsze jest na to czas, nie zawsze są potrzebne składniki. ale myślę że skoro biore gainer nie muszę aż tak dbać o to nawet koksu na siłowni mi tak powiedział.

Remik7 to jakaś sugestia ?????




Zmieniony przez - New_era w dniu 2012-07-05 10:41:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73
Super! dowiedziałem się z tego tematu że czubata łyżka ma 10gram
,że są wakacje, że mam rozpuszczać w 200-250 ml mleka.

żadne z tych nie było odpowiedzią na moje pytanie ale dzięki za dobre chęci.

Zmieniony przez - New_era w dniu 2012-07-05 10:57:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 256 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6000
Przecież napisał ci ktoś że 100g. po treningu... sam jestem ektomorfikiem (jak ty) i zawsze byłem chudy - dwa lata temu ważyłem jakieś 58-59 kg. przy 180 cm. W tym czasie jadłem pełno gainerów, ale masa zaczęła iść dopiero jak wziąłem się za michę!

PS. Popatrz na to tak: żeby rosnąć potrzebujesz około 3300 kcal. z diety dostarczasz 2000 kcal. gainer podbije ci około 400 kcal. co daję 2400 kcal. więc i tak bez diety nic to nie daję

Zmieniony przez - Hanneman w dniu 2012-07-05 11:09:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Szanowany Autorze,

porcja gainera to odpowiednik porcji kanapek z owocowym serkiem homogenizowanym, dawkowanie wygląda podobnie. Zadanie pytanie o to "ile gainera przyjmować" jest podobne do pytania "ile kanapek zjadać". Ktoś powie 3, a ktoś 7. Jak nie możesz przytyć na samym jedzeniu - to gainera dodawaj stopniowo aż masa ruszy. Najpierw 3 - 6 łyzek po treningu, potem po 2 - 3 łyzki do jednego, dwóch, trzech posiłków jako deser. Nigdy nie pij gainera kosztem posiłku, innymi słowy nie możesz dopuścić do sytuacji, że spożyjesz masówkę i przez to nie zjesz obiadu...

I jeszcze jednak kwesti - to ile razy codzisz do toalety NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z PRZEMIANĄ MATERII. Przemina materii nie toczy się w jelitach, a w każdej Twojej komórce. Mozna chodzić 100 razy dziennie do WC i mieć powolną przemianę materii, a można chodzić 2 - 3 razy w tyg - i mieć szybką.

Na koneic - prosiłbym osoby doradzające by nie używały okresleń wartościujących (typu: 'idiota), bo jest to nieeleganckie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73
Specjalista od układania diety na siłowni powiedział mi że nie ma opcji żebym nie przytył po tym gainerze mam go 7kg i powiedział że 2-3 kilo to musowo pójdzie a jeśli mam dobra diete to nawet więcej.

Napisał 100gram ale ja też napisałem żeby napisał mi ile łyżek bo ja nie posiadam miarki.

ja nie jestem chudy od zawsze jak byłem młodszy byłem nawet trochę przy kości ale potem jak przeprowadziłem się do miasta za małolata zacząłem się robić chudy i już pare dobrych lat jestem za szczupły a mam 17 lat i chce nabrać ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
wage sobie kup, która Ci się przyda na przyszlosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 256 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6000
"jeśli mam dobrą dietę"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
New_era - otrzymałeś odp. Po gainerze możesz przytyć 5kg a możesz nie przytyć w ogóle. To odpowiednik kanapek I DZIAŁA DOKŁĄDNIE TAK SAMO, tylko jest ładnie opisany na etykiecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73
Stary ale co to ma do rzeczy? powiedzialem tak bo się nie znam myślałem że szybka przemiana materii to to że często się łamie za przeproszeniem ale i tak wszyscy zrozumieli o co mi chodzi więc to było zbędne..............................


stopniowo? lol żebym przytył to musze to brać regularnie.. tak myśle.


No nie wiem czy to samo nie wiem czy kanapki mają tyle welowodanów białek i witamin. Na pewno nie masz co porownywać tego do kanapek bo kanapek to zjem 10 i się najjem w miare i czuje ze jestem najedzony a to moge pić litrami i bym nie czuł że jestem najedzony więc nie wiem o czym ty opowiadasz. nie znam się i myślę że mam racjexd

Zmieniony przez - New_era w dniu 2012-07-05 11:19:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
poświęć pare groszy na ulozenie diety z prawdziwego zdarzenia, a nie będziesz liczył na 'moc' gainera

http://potreningu.pl/plany

Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2012-07-05 11:19:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Regeneracja

Następny temat

Olimp 100% NATURAL WHEY PROTEIN CONCENTRATE czy OLIMP PROVIT 80

WHEY premium