SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak dawkować :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 222 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2263
Siema

kupilem nastepujace suple: STORM 835g, Bialko WPC ostrowii, Carbo
i kilka pytan co do dawkowania.

Podstawowa sprawa - cel masa, dieta oczywiscie jest, bialko kupione w nastepujacym celu: na noc, bezposrednio po treningu razem z carbo, i rano po przebudzeniu.

Problem jest nastepujacy :). cwicze zawsze rano bo na 12 mam do roboty, wstaje o 9, o 10,40 ide cwiczyc :). jak to wszystko polaczyc zeby sie nie pozygac :) moja propozycja taka:

DT: Rano po przebudzeniu na katabolizm ostrowie, kolo 9.40 jem sniadanie (owsianka+2 jajka), pol godziny przed silka storm, po silce storm, carbo+bialko, godzinke po silce ryz+ tunczyk, pozniej dieta normalnie caly dzien, i przed snem ostrowia+oliwa

DNT:Rano po przebudzeniu na katabolizm ostrowie, storm w srodku dnia?? albo rano??

I tu wlasnie sie glowie co z tym stormem, czy w DT nie lepiej storma walnac tez po przebudzeniu z bialkiem (nie wiem czy mozna) i po treningu, doradzcie zeby jak najlepiej wykorzystac dzialanie storma

Myslalem zeby np przebudzic sie o 8, walnac po nocy bialko, kimnac sie jeszcze z godzine i jak wstane to wtedy storm, sniadanie itp.

Aaaa i jeszcze pytanie: po treningu co lepiej zastosowac bezposrednio, gainer czy carbo+bialko ??zeby sie nie obtluscic :)

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 222 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2263
aaa i ile gram tego carbo dawac po treningu, waze 81,5 kg, bo wpc tak zeby bylo jakies 35 g bialka w porcji co nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464


https://www.sfd.pl/Kasowanie,_banowanie,_zamykanie_tematów-t492206.html 

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 222 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2263
Sorry jak cos powtorzylem itp.. o carbo znalazlem, natomiast mysle ze jezeli chodzi o pierwszy post to ktos moze pomoc, bo naprawde nie chce isc na trening i zygnac tam :) a wieczorem nie bardzo mam jak cwiczyc, dlatego licze tu na pomoc jak to wszystko polaczyc w tak krotkim czasie zeby bylo wporzadku, i czy mozna po treningu bezposrednio wrzucic do shakera carbo+wpc i takie cos wymieszac??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 392 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3738
Hmmm... To zależy od Twojej tolerancji, albo inaczej - od pojemności żołądka. Możesz oczywiście tak robić, że o 8:00 białko, potem po przebudzeniu Storm. Przed samą siłką storm niewiele Ci da oprócz lekkiej waskularyzacji. Carbo możesz wziąć np. 15 min. przed siłką, albo podczas samego treningu. Ale lepiej jednak przed trenngiem polegać na posiłku z dobrymi węglami, a samo carbo zostaw sobie na "okno" (tzw. okno anaboliczne) po treningu. Jeśli weźmiesz carbo przed i po treningu, rzeczywiście jest duże ryzyko otłuszczenia. Co do pytania o wybór, czy po siłce gainer czy carbo + WPC, odpowiedź jest prosta: przy miksie carbo+WPC sam ustalasz proporcje obydwu produktów, więc to chyba jest lepsze rozwiązanie.

Hmmm. Właśnie:D Jeśli chodzi o rzyganie, najbardziej prawdopodobne jest, że rzygniesz na treningu po carbo, będziesz miał na początku wyrzut insuliny, ale potem błyskawiczny spadek, i odruch wymiotny + katabolizm gwarantowany:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 222 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2263
Hmm carbo bede bral tylko i wylacznie bezposrednio po treningu razem z wpc, przed treningiem odpada, wegle dostarcze z posilku :) tylko wlasnie chodzi mi o storma czy nie ma to znaczenia czy wezme po przebudzeniu, czy bede bral przed i po treningu w DT, a rano w DNT, bo naprawde nie bardzo jak mam wziasc w dzien treningowy storm po przebudzeniu bo za duzo bedzie tego wszystkiego :)..a przed treningiem da moze kopa :) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 392 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3738
Hmmmm... Właśnie chodzi o to, że Storm za dużego kopa nie da... Storm działa długofalowo, ale nie ma w składzie za dużo doraźnie "kopliwych" elementów. Ma oczywiście argininę, więc możesz liczyć na waskularyzację. Jeśli chodzi o kopa, lepiej zainwestować w produkt energetyzujący, np Shock Therapy, jeśli Cię stać. Kop z Schocka polega na tym, że:
1. Zawiera beta-alaninę, która zwiększa wytrzymałość mięśni, i pozwala na wykonanie większej liczby powtórzeń.
2. Zawiera ekstrakt Yerba Mate, którego chyba nie muszę przedstawiać - silniejszy od kofeiny.

Albo po prostu zaaplikuj sobie jakąś guaranę, kofeinę w capsach itd. Żeń-szeń też się przyda. Guarana, kofeina i żeń-szeń w jednej dawce da Ci powera takiego, że będziesz chciał wyskoczyć ze skóry, a przy tym nie rozepchają żołądka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 222 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2263
No a pomijajac samego kopa, to storm brany przed treningiem da taki sam koncowy efekt jak branie go z rana po przebudzeniu?? bo wiadomo, chce go wykorzystac jak najlepiej, no ale o wiele bardziej komfortowo jest mi go szamac przed treningiem a rozchodzi mi sie tylko i wylacznie o efekt koncowy, a nad shockiem pomysle bo skoro mowisz ze dzieki beta-alaninie pozwoli wykonac wieksza liczbe powtorzen co za tym idzie, zwiekszy sie sila, a co z a tym idzie masa :) takze chyba warto dorzucic to 100 zl a efekt powinien byc lepszy? pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 222 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2263
I jeszcze pytanie co do bialka zeby nie zakladac nowego tematu, jezeli mialem wczesniej bialko olimpa i byla miarka, to tak samo moge jej uzyc do ostrowii?? chodzi mi o to czy gestosc bedzie taka sama?? zeby nie bylo ze miarka bialka z olimpu to pol miarki tego z ostrowii, patrzac na to i na to wydaje mi sie ze gestosc bedzie taka sama :) a niestety nie mam wagi elektronicznej zeby to sprawdzic :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejny krok do przodu.

Następny temat

Keatyna mono/jabłczan + cell pump/nitrobolon cykl

WHEY premium