SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak brac Bialko Gainer i Kreatyne ??

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezeli uzywam wszystkiego jako uzupelnienie diety i wgl to Jak mam to brac ? Moja Waga to 62 Kg i 175cm wzrostu. Cwicze ''czesto'' A z Posilkami to troche lipa ze wzgledu na to ze jestem '' nie jadek '' i tak jak by nie dam rady w siebie na sile wcisnac wiekszej ilosci posiolkow wiec postanowilem Zakupic Odzywki . Prosze o pomoc bo juz przeczytalem duzo na temat brania tego wszystkiego tylko niestety jedno z drugim sie JAKOS NIE POKRYWA i kazdy pisze inaczej prosil bym o pomoc :)
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 240 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6791
Gainer i białko wg braków w diecie a kreatyne w dni treningowe 5g przed i 5g po treningu i w dni nie treningowe 5g np rano
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nr. statystyczny choroby

Następny temat

Jak nauczyć się szpagatu jk najszybciej może w 30minut?

WHEY premium