SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak brać Stanozolo 100 tabletek TITAN HEALTCARE

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 733

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45
Witam
Jestem na cyklu teścia po 22 strzałach do końca zostały mi jeszcze 3. Dzisiaj dostałem Stanozolo 100tabletek firmy TITAN HEALTCARE i teraz pytanie jak to brać ?? Jeżeli ktoś ma mi dupę truć daj sobie spokój albo nie bierz, ile tego itp to niech wypi******. Ja tutaj piszę w konkretnym temacie oczekuję konkretnej odpowiedzi.. Mam nadzieje że osoby pomagające to zrozumieją :)
rozpiszę mój tydzień
Poniedziałek,wtorek,piątek (każdy dzień wygląda tak samo)
na czczo bieganie 8km. (przed i po bcaa)
odpoczynek posiłki pomiędzy i po południu trening domowy czyli 400 pompek, 300 brzuszków ,200 przysiadów i bicek hantlami.
Wychodzi po 10 serii
40pompek od razu 15 brzuszków jedno ćwiczenie po tym od razu 15 brzuszków drugie ćwiczenie, od razu hantle 10 powtórzeń na stojąco i na koniec serii 20 przysiadów.
przed bcaa i beta-alanina, po treningu białko
Środa - niedziela
Crossfit
Czwartek
basen - 20długości pływania i 15min sauny
Sobota- wolna, chyba że mam chęci to biegam
to by było na tyle.
trochę o mnie
25 lat
waga 87
wzrost-180cm
jem około 5 posiłków dziennie, nie liczę żadnych kalorii po prostu jem na śniadanie mleko z płatkami owsianymi potem bułki dwie z pastą jajeczną serem białym szybką różnie zależy na co mam ochotę. potem omlet w między czasie. przed i po treningu ryż brązowy, makaron ciemny, bądź kasza gryczana z kurczakiem i do tego surówka jakaś bądź brokuły różnie.
Ćwiczę od dawna z tym że miałem małe przerwy ale nie chodzi mi o porady o których już pisałem.
Mam nadzieje że podejdziecie do tego ze zrozumieniem. W razie by brakowało jakiś info piszcie na pewno dopiszę.
O co mi chodzi dokładnie czyli dawkowanie. Chcę zacząć jak najszybciej, chodzi mi o głównie zgubienie brzucha, zrobię sobie kilka zdjęć(jeśli to pomoże) jeśli nie to piszcie.
Dziękuję bardzo i pozdrawiam !! :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 155 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6903
co za proplem wpisac w google dawkowanie winstrolu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ano wpisac trzeba..

a i ankiete wpisac trza , ciezka rozkminka..


Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2015-06-19 20:36:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45
Gdybym znalazł odpowiedź po wpisaniu w google "dawkowanie winstrolu?" to nie rozpisywał bym się bez sensu, Ale oczywiście zawsze musi się ktoś wypowiedzieć zamiast udzielić razy to świeci swoimi mądrościami. Ty macie ciężką rozkminę bo nie potraficie odpisać tylko hejtować. Bravo zawsze uważałem to forum za pomocne ale chyba się myliłem. Nie chcę nikogo obrażać ale za po założyłem temat żeby się dowiedzieć czegoś a nie coś co już wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4066
Ja osoboscie czy bralem 30mg kazdego dnia czy 40 zawsze czulem dzialanie,aczkolwiek troche przydaloby sie dokupic tak zeby poleciec te 6 tyg. chociaz. Jesli jednak nie dokupisz to i tak cos tam zadziala ale mozesz czuc niedosyt :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
nazgul-
Witam
Jestem na cyklu teścia po 22 strzałach do końca zostały mi jeszcze 3. Dzisiaj dostałem Stanozolo 100tabletek firmy TITAN HEALTCARE i teraz pytanie jak to brać ?? Jeżeli ktoś ma mi dupę truć daj sobie spokój albo nie bierz, ile tego itp to niech wypi******. )


sam wypi...laj łajzo.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta czy enen

Następny temat

L-Gen Brawn Nutrition (Laxogenin)

WHEY premium