SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak bardzo szybko przybrac na masie? :D

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 161 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1156
Jak w temacie.. Dietę już mam, do tego piję Carbo zaraz po treningu.
Staż (nie cały miesiąc :P)
Czy mogę dobrać jeszcze jakiegoś supla do diety, żeby mieć super efekty?(cena nie gra roli)
Mam 174 cm wzrostu i ważę ok 63kg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699671
tak możesz za pół roku
narazie opanuj technikę treningową bo dietę jak piszesz już masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 161 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1156
Treningi też już mam rozplanowane :P No i konsultowałem je z doświadczonym instruktorem, który wniósł drobne poprawki i myślę, że będzie dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699671
no teraz tylko trenować i jeść
jak po kilku miesiącach odczujesz zastój ,wtedy możesz pomyśleć o suplementacji
teraz jedynie dla uzupełnienia diety możesz kupić gainera/białko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 161 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1156
Właśnie myślę o zakupie białka.. Koledzy z forum doradzili, żeby kupić jakieś szybko wchłanialne i pić z rana.
Co myślicie o Whey Maxx z PVL?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1018 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8025
bez sensu narawde przy twoim starzu tylko dieta.. za szybko na odzywki zmarnujesz ich efekt.. kreatyna monohydrant dopiero po pol roku solidnego treningu z dieta daje dobre efekty biorac ja lub jaka kolwiek inna teraz bedziesz mial najwyzej polowe jej normalnego dzilnia przy czym im szybciej zaczynasz brac kreatyne lub inne odzywki tym szybciej twoj organizm przestaje na nie odpowiednio reagowac... czyli teraz przytyjesz 2 max 3 kilo a bez niej pewnie i tak kilo lub 2 a jesli sie wstrzymasz to za pol roku bedziesz mial juz niezla podstawe moeze jakies 5- 8 kilo wiecej wezmiesz kretke wtedy i pewnie z 5 7 kilo ci jeszcze wejdzie.....
to tak na chlopski rozum przetlumaczone... czyli po prostu narazie nic nie bierz jesli powarznie myslisz o byciu pakerem

MYŚLENIE NIE BOLI!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1018 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8025
a przed kreatyna nic innego nie bierz to bez sensu
mono to podstawa.... pierzy cykl zawsze samo mono
bialko sie bierze gdy sie nie ma czsu lub mozliwosci normalnych posiłków jesc, wcale nie jest lepiej przysfajalne niz zwykłe jedzenie.. poczytaj jak nie wierzysz

MYŚLENIE NIE BOLI!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie spiesz sie tak... jeżeli nie masz ograniczeń $ jeśli codzi o odzywki to wyobrazam sobie jaka diete mozesz stworzyć- niczego w niej zapewne nie zabraknie; od strony potzrebnych skladnikow jakmi roznorodnosci

inaczej nie dojdziesz nigdy do świadomości jak reaguje twoje cialo, ile potzreba aby moglo sie rozwijać itd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 161 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1156
Nie będę zaprzeczać bo się nie znam za bardzo na tym, ale kilku expertów mi tak poleciło mn. "siodema" żebyz rana jakieś szybko wchłanialne białko, a bezpośrednio po treningu Carbo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...bo to sa takie "mechaniczne" rady; ale nie sa potrzebne w kazdym przypadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 161 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1156
Aha :D to odpuszcze sobie to białko ale przy carbo pozostanę chyba jednak bo lepiej się czuje jak sobie wypijam je po ciężkim treningu :P chyba, że mam tylko takie urojone wrażenie ^^
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hmb

Następny temat

białko po treningu siłowym czy aerobach

WHEY premium