SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak Prostowac Reke?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
mateoxd1 to takie głupie przykłady tylko. Staraj się po prostu funkcjonować w miarę możliwości, tak jakbyś miał obie ręce sprawne. Dla mnie osobiście założenie skarpetki samodzielnie sprawiło duży problem. Podobnie było z jedzeniem zupy, a nawet korzystanie z toalety Staraj się po prostu normalnie wszytko robić. Tydzień, dwa i wszystko wróci do normy.

Trzymaj się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4245
Dzieki , juz powoli sie prostuje ; D A ty miales 2 az zlamane kosci? Ja pier.... Bo jest promieniowa i lokciowa ; >
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Tak, miałem podwójne złamane przedramienia z przemieszczeniem (jeżeli oglądałeś Harego Pottera to może pamiętasz scenę jak nie miał kości w ręce - moja ręka miała wtedy mniej więcej taki kształt ). Wcześniej miałem złamaną rękę lewą w nadgarstku, ale to dużo było z 10 lat temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4245
He he tak pamietam scene bo lubie harrego pottera XD Ale na 7 czesci nie bylem w kinie ; p A teraz nie masz problemow zadnych?;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Lekarz mi mówił, że może mnie boleć na zmianę pogody, czy coś takiego. Ale nic takiego nie zaważyłem. Z ręką nie mam żadnych problemów. Wręcz zapomniałem o tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na zmianę pogody może boleć . Ja miałem złamanie podstawy piszczela i nic nie boli na zmiany pogody ale nie wykluczone że będzie w przyszłości boleć od pogody .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4245
Kalikstat i Makaveli01 Dzieki za rady ; > Reka juz jest prosta ; )))) Teraz chce mi sie na silke ; DDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Już lecisz? Czy tylko chcesz lecieć? Bo może trochę za wcześnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56
ciężkie będą u ciebie kolego początki, brak siły i bardzo szybkie zmęczenie wogóle tej złamanej ręki ale powodzenia, wiara w siebie i śmigasz ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie wiem czy dobrze trafiłem

Następny temat

Obwód biceps.

WHEY premium