SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak Dobrac cwiczenia

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 70
wiek 17
waga 60kg
wzrost 180cm
Cel do osiągnięcia Rzeźba
Staż 2,5 miesiąca

Witam pierwsze moje pytanie jest na temat mięśni brzucha ponieważ jestem chudy mam mało tłuszczu jak napnę mięśnie to się ładnie pokażą około 8% tłuszczu a za nic nie chcą się ujawnić normalnie. Co zrobić żeby się pokazały.(wiadome ze ćwiczyć ale proszę o rade )

Następne dotyczy jak łączyć hantle z ćwiczeniami typu pompki lub podciągnięcia na drążku oraz ile razy w tygodniu je ćwiczyć aby się ładnie wyrzeźbić.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1859 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31643
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 70
Fajnie fajnie juz sobie wczesniej poczytałem ale chodzi mi bardziej
czy jak robie papki zalozmy z 100 roznymi wariantami,podciagam sie na drazku to mozna to robic codziennie czy trzeba dac im odpoczac pare dni odnosze sie tutaj do thug workout czyli freestyle na ulicy i jak komus sie chce to prosze o plan na brzuch :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 70
Fajnie fajnie juz sobie wczesniej poczytałem ale chodzi mi bardziej
czy jak robie pompki zalozmy z 100 roznymi wariantami,podciagam sie na drazku to mozna to robic codziennie czy trzeba dac im odpoczac pare dni odnosze sie tutaj do thug workout czyli freestyle na ulicy i jak komus sie chce to prosze o plan na brzuch :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening do sprawdzenia

Następny temat

Wyrzezbienie miesni ramion.

WHEY premium