SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaką sztuke walki wybraliście?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1252
Witam ;) Jaką sztukę walki wybrałeś i dlaczego? Ja obecnie trenuje taekwondo, wybrałem je ponieważ mam do niego najlepsze warunki fizyczne, oraz ten sport sprawia mi przyjemność.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 374 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3801
Karate - Jedyna jaka była w mojej miejscowości (oto główny powód) gdy zaczynałem zabawę (obecnie jest MMA - i korci mnie to trochę)

Zmieniony przez - chkk w dniu 2010-07-26 22:24:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 90 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1252
muay thai dlaczego,nie wiem dlaczego
żartuje niema dużego wyboru a po za tym to klub z własnym lokalem,miłe warunki,trener wszystko tłumaczący po prostu można się czegoś nauczyć typu uniki,bloki,kontrataki fajnie takie coś znać minus brak chwytów

"Gdy wielbłąd ryczy dodaj mu ciężaru"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
Wybrałem kung- fu. Na pierwszy trening poszedłem, ponieważ mój kolega mnie namówił. Przed tym interesowałem się ninjutsu i to właśnie ninjutsu chciałem trenować. Niestety w okolicy takowego nie było. Były natomiast szkoły karate, ale były drogie, a samo karate mi nie odpowiada. Szczerze to jeszcze wtedy nie słyszałem o jakiejkolwiek szkole kung- fu w mieście. Poszedłem na ten trening i mi się nadzwyczaj spodobało. Ta szkoła w połączeniu ze stylem który trenuję daje dobre efekty. Jest to styl tradycyjny. Dużo zastosowań i porządnych walk (nie żadnych sportowych). Trenuję dlatego, że daje mi to wielką przyjemność i przy okazji uczy walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 923
Wybrałem Capoeira, powodów jest wiele. Przede wszystkim jest bardzo urozmaicona, nie stawia tylko na skuteczność, treningi rozwijają mnóstwo aspektów. Wybór jednak 6 lat temu chyba nie był aż na tyle świadomy ponieważ miałem wtedy 16 lat i zwyczajnie mi się spodobał pierwszy trening, na który mnie kolega zaprowadził ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2896
Taekwondo :), kolega Mnie zaprowadził :), za co mu Dziekuje, bo ta sztuka walki zmieniła Mój charakter... oczywiście trenuje dla siebie.

"Miej przed sobą zawsze słuszną drogę"

gen. Choi Hong Hi [*]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Wybrałem kick boxing ponieważ miałem mocno ograniczony wybór (jj, kick, zapasy, jakieś karate) na jj długo chodziłem i trening być dla mnie wyzwaniem (i inne powody o których na forum nie mam zamiaru pisać... głównie osobiste przemyślenia) karate odpadło od razu (mają tragiczną gardę i bokserkę) a zapasy jakoś mnie nie pociągały, chociaż teraz nawet myślałem żeby trochę na nie pochodzić.
Teraz z tego że tak na kicka trafiłem jestem zadowolony.

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 170
Karate Kyokushin + Taekwon-do ... Od zawsze miałem sprawniejsze nogi niż ręce a TKD to dla mnie szczyt fantazji, a jeszcze jak naoglądałem się wszystkich technik powietrznych, obrotowych... Trenuję i tkd i karate jednocześnie, nie mam żadnych osiągnięć jeszcze, więc może moja wypowiedź nie ma znaczenia, ale według mnie jedno uzupełnia drugie... agresja, siła karate i zwinność i sprawność taekwondo jest chyba piorunującą kombinacją, która mi jak najbardziej odpowiada. Nie wiem jak długo potrwa taki dublet, gdyż zdaję sobie sprawę że kiedyś z jednego będę musiał zrezygnować. Dziś już wiem, że pozostanę przy Taekwondo, gdyż jest mi najbliższe, wydaje mi się najciekawsze, mam do niego pewien sentyment, oraz co najważniejsze chyba -lubię ludzi, z którymi tam trenuję. Pozdrawiaj Hrubieszowskiego ,,Sokoła'' oraz wszystkich forumowiczów!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32
Wybralem Goju Ryu. Moj ojciec zdobyl w tym stylu czarny pas i polecil mi (to nie byl imperatyw:) ). Nie zaluje
oto dlaczego
http://hiza-geri.blogspot.com/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 862
Taekwondo Trochę śmieszna historia pewien koleś mnie na to zaprowadził bo powiedział że muszę coś robić oprócz siedzenia w domu A że ja kochałem od dzieciństwa sztuki walki no to się zgodziłem klub mam nie daleko chodzę sobie na piechotkę i git majonez a i Tkd to najlepsza rzecz jaka istnieje :D:D Dla ciekawostki Yoggoth u mnie prowadził kolo trening ma 7.dan w Tkd i czarny pas w karate nie wiem jaki stopień :D:D też bym tyle chciał mieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 58
ja chodze na tkd wtf poniewaz wole uderzc nogami a noga jest duzsza od reki


Zmieniony przez - gerius w dniu 2009-06-03 21:56:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 862
Itf lepsze :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Otwarty Puchar Polski ISKA K-1 Rules - Kalisz 09.05.2009

Następny temat

System Czerwonego Feniksa (SCF)

WHEY premium