SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaką odżywke wybrac

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 289
Witam właśnie zaczynam cykl na mase z tąd pytanie jakie odżywki mi polecacie kupiłem na początek MAX CARB 3KG (pomarańczowy)

1) wiek - 16LAT
2) waga/wzrost - 74Kg/180cm
3) staż treningowy 4Miesiące
4) cel cyklu Masa
5) stosowane już wcześniej suplementy - Kreatyna Jabłaczn 90kapsułek i mono 400kapsułek
7) stosowane wcześniej spalacze - Nie
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych - Brak
9) ilość dni wolnych od kreatyny - 2 miesiące
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) BMI: 22.8
Twój wskaźnik BMI oznacza wagę prawidłową.
Zawartość tłuszczu w organiźmie 5.6 %
Zawartość tłuszczu poniżej przeciętnej.
Masz wagę prawidłową.
11)przewidziane finanse na cykl 100zł/miesiac
12) uwagi i sugestie - Brak

Zmieniony przez - eXPieraze w dniu 2011-03-04 17:09:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3648
ja proponuje Tobie dobrze jesc, to podstawa, mozesz dokupic sobie bialko wg brakow w diecie, lub jakas masowke, choc od tego sie odbiega, bo siedza w niej niewiadomej jakoscio bialka, wegle, tluszcze, pozatym duzo sie przeplaca, jedz dobrze, cwicz ciezko, spij, nie pij a bedzie git, cos o tym wiem wychodzilem z 'anoreksji' kiedys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
na poczatek uloz diete.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 289
mam diete. Mam jeszcze jedno pytanie czy max carb pomaga w nabraniu masy czy jest tylko uzupełniaczem energii biore 50g/500ml x2/dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
to jaki masz rozklad b/w/t?

pomaga uzupelnic energie, ale do nabierania masy tez moze sie przyczynic, jako dodatek do puli weglowodanow.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
5% bf masz ?

zrobiłeś błąd biorąc kreatynę na 1 treningu

wejdź w dział odżywianie i przeczytaj wszystkie linki podwieszone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 289
kreatyne brałem po około 1 miesiacu. Ok przeczytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 289
Poziom tłuszczu 5.6%
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dibenzodine

Następny temat

Pomoc w wyborze białka

WHEY premium