SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaką dietę wybrać?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4
Witam jestem nowy na forum. Ćwiczę jakieś 7 miesięcy ale miałem przerwy na siłowni. Jestem Ektomorfikiem, mam 15 lat i moja waga nie przekracza 60kg. Szukam jakiejś diety dla siebie bo do tej pory nie miałem żadnej. Oczywiście nie jest tak że chodzę na siłownię i nie wiem co robię. Chodzę z moim 3 lata starszym kolegą na siłownię, on chodzi jakiś rok ale jest innej budowy ciała i łatwo jest mu nabrać masy i zrobić rzeźbę. Mamy swój własny plan ćwiczeń.

Poniedziałek - klata 3 ćwiczenia po 4 serie
Wtorek - Triceps 3 ćwiczenia po 4 serie
Środa - Biceps 3 ćwiczenia po 4 serie
Czwartek - barki 3 ćwiczenia po 4 serie
Piątek - Plecy 3 ćwiczenia po 4 serie i co drugi tydzień nogi też tak jak reszta.
Weekend jest wolny od ćwiczeń

Każda seria to 15 powtórzeń potem, 12, 10 i 8. Po takim treningu jestem wymęczony. Piję zawsze jakieś 2,5 l wody za każdym razem na siłowni. Mój problem jest taki że po mimo zwiększania ciężaru i intensywnych ćwiczeń mam wrażenie że stoję od dłuższego czasu w miejscu. Poszukuję jakiejś odpowiedniej dla mnie diety ale też chodzi mi o to żeby była wystarczająca dla typowego "Kowalskiego". Moim celem jest ostro przytyć o jakieś 15kg. Pierw dieta potem może pomyślę o jakichś odżywkach ponieważ jestem jeszcze dosyć młody. Czy mógłby ktoś mi polecić jakąś dietę? Z góry dziękuję za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 4463 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 78197
zapraszam do działu junior - http://www.sfd.pl/Junior_SFD__pierwsze_kroki_na_siłowni_i_w_sporcie-f429.html 

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 20191 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Endomorph czy Mesomorph

Następny temat

posilek potreningowy

WPC zestaw