SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaką Kreatyne wybrać??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
najlepsza w calej polsce jest hi tec nutrition creatine !!!! super jakosc za super cene !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3785
Najlepsze są wszystkie creapure czyli ultimate,prolab,sni,trec,olimp.Polecam ultimata bo sam stosowalem.Teraz zamawiam prolaba,jaki bedzie zobaczymy.

Trzeba tak życie spędzić aby w tej komedii nie znalazło się za dużo elementów tragedii.

o

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
creapure monohydrate olimpa a 600 gm wychodzi najlepiej..pozatym posiada orginalne logo creapure i numery produkcyjne skw(w razie czego mozna sobie np wysłac kreatyne olimpa do zbadania przez laboratoria skw)..podobno jesli ktos takich numerów nie posiada niemoze wykozystywac loga orginalnego..creapure ( a niektórzy je podrabiaja)))

tak wiec jest to najpewniejszy produkt na rynku polskim....
w innych kreatynach moze byc albo i nie... kreatyna creapure...w olimpie jest na 100%

heheheheheh..po reklamie

bigger-man turbo..
pozdr

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
firma sport one nie jest firmą popularną...
nie kupowałem i nie będę kupował żadnych produktów tej firmy!

ja trzymam się firmy Olimp i HiTec

Olimp ma naprawde super Kreatyny (te nowe)!

Jeżeli pomogła Ci choć troche moja wypowiedź, kliknij na "czytelnik działu" w prawym dolnym rogu tej wypowiedzi! Dziękuję!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2739
kupuj ultimate albo olimp creapure

____________________
get loos
loosaq 2nite

____________________
get loos
loosaq 2nite

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 401 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4583
Wejdżcie na post mojego autorstwa, gdzie jest troche wypowiedzi na temat najlepszych kreatynek pt.:"Najlepsze z supli".pozdro

"Sęk w tym aby odkryć własne możliwości"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
Sports One nie jest popularne w Polsce ze względu na ich ceny. Cóż sprowadzenie z USA też kosztuje ;-( W Usa jest uznawane za bardzo dobre produkty a firma ma wieloletnio tradycje (powstala w 1990)

Jeżeli straciłeś już w wiarę w wszystko - żyj dla siłowni i swoich mięśni

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
Sports One nie jest popularne w Polsce ze względu na ich ceny. Cóż sprowadzenie z USA też kosztuje ;-( W Usa jest uznawane za bardzo dobre produkty a firma ma wieloletnio tradycje (powstala w 1990)
Ostatnio widziałem na jednym z najlepszych sklepów w USA 1 kg Kreatyny za 19 dolarów. Czemu u nas kilograma nie sprzedadzą za 80 zł??

Jeżeli straciłeś już w wiarę w wszystko - żyj dla siłowni i swoich mięśni

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodźcie wszyscy sobie pogłosujemy na siebie?
postawymy sobie, wszyscy sogi?

Jeżeli pomogła Ci choć troche moja wypowiedź, kliknij na "czytelnik działu" w prawym dolnym rogu tej wypowiedzi! Dziękuję!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 11068 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54985
strong_men masz soga za dobry pomysl


Pit-Bull Gangland
...::-Zapaśnik::...

...Brak Podpisu...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wszystko o kreatynie FAQ

Następny temat

500 g Kreatyny za 67 zł! Tania i lipna?

WHEY premium