SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak, gdzie, ile i kiedy?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1256
Witam,
Chciałbym zapoczątkować dietę redukcyjną, poprawić estetykę i proporcje, toteż trening na rzeźbę bez większych spadków masy mięśniowej. Zaznaczę gdyż jestem po 2 miesięcznym treningu na masę.

Troszkę dla mnie będzie to skomplikowane gdyż pracuje nocą więc zaczną od tego że posiłki(dieta zbilansowana) rozłożę sobie na czas przerw w pracy:
1 posiłek 21:15,
2 posiłek 00:15
3 posiłek 2:15
4 posiłek 5:15
5 posiłek 8:00

9:00 sen na około 6h, po tym czasie wstaję jakiś większy 6-sty posiłek i trening. Następnie planuję iśc spać na około 2h przed samą pracą którą zaczynam o 22:00.

Czytałem tutaj troszkę o treningach interwałowych jak i aerobowych, siłowych. Mi by najbardziej chyba odpowiadały aeroby _ trening siłowy. Bądź też w dni pon, wt. pt trening z ciężarami na rzeźbę a w dni wt, czw, sob, - Aeroby?

Jednak oczywiście czekam na wasze opinie, co wy byście polecali odnośnie treningu itd.
Wracając do spalania mięśni. Co robić a czego nie. Jak ćwiczyć a jak nie żeby tego uniknąć bądź zminimalizować?
Chciałem zaznaczyć iż posiadam białko około 2kg jak i Thyrotherm.
Nie chcę rozpisywać się dalej gdyż zapewne jeśli ktoś zechce mi odpowiedzieć to właśnie po waszych wypowiedziach będą się "rodzić" kolejne pytania
Pozdrawiam.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 26

Waga: 80

Wzrost: 178

Obwód klatki: 104

Obwód ramienia: 38

Obwód talii: 94

Obwód uda: 60

Obwód łydki: 39

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: ?

Aktywność w ciągu dnia: Praca nocą.

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: siłownia, czasem rowerek

Odżywianie: Jestem po treningu na mase

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: Good

Preferowane formy aktywności fizycznej: Jestem otwarty na wszystko

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: Białko

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Tak

Stosowane wcześniej diety: Dieta na rozbudowe masy mięś.

Always wear your seat belt and the proper safety equipment

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 458 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5966
szczerze musze przyznac ze pierwszy raz widze cos takiego, prowadzisz nocny tryb zycia jak elf jakis hehe

poczekaj moze experci niech sie wypowiedza na ten temat , chcialbym Ci pomoc ale nie jestem w stanie

pozdro/

... Nie ma rzeczy nie możliwych , Jest Tylko brak ambicji ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1256
Wiem wiem, dlatego wcześniej tez już próbowałem się czegoś tutaj dowiedzieć ale niestety, więc czekam cierpliwie przed zagłębianiem się w ten temat A praca nocą ciężka ale co zrobić jakoś muszę z tym żyć

Always wear your seat belt and the proper safety equipment

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje pomocy:)

Następny temat

Pomóżcie przy diecie

WHEY premium