SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaką sztukę walki wybrałeś

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiedz mi kolagen, jaka zelatyne polecasz - jaka firma itd.- i co to jest to msm? I czy ta zelatyna jest "zjadliwa"?
Dzieki i Sog ode mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
bjj
bo dobrze czuje sie w parterze

Pozdrawiam, g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 977 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4791
ja pije zwykła zelatyn e wieprzowa kupiona w hicie bo jest duzop tansza a sklad taki sam
msm to jakis tam siarczan ma wplyw na budow estawowo a siarczan glucozaminy odbudowuje maz stawowa i nie ma wtedy tarcia na sucho i odbudowuje chrzastke najlepsze polaczenie to kolagen czyli zelatyna msm i glucozamina mozna dorzucic do tego duzo przetworow mlecznych -wiesz wapn i bialko potzrebne do budowy organizmu

kolagen

kolagen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zawsze marzyłem o własnym trenerze czy senseju, tak jak na filmach młody chłopiec uczy sie walki u mistrza, nie w jakiejś szkole walk w dużej grupie. Obecnie mogę powiedzieć że mam takiego "trenera" z którym ćwicze indywidualnie. Nie jest to jakaś kąkretna sztuka walki. Są to elementy aikido, sambo, bjj i karate.

johnson
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4446 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Estokada, Bjj.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
a ja ćwiczę system oparty na kung fu u Roberta Warzechy i jestem zadowolony bo sprawdza sie w praktyce. I co najważniejsze facet potrafi wycisnąć z ciebie wszystko. hehe jak powiedział inny mój trener "Marcin, na ulicy nikt ci nic nie zrobi z tej prostej przyczyny, że zginiesz na tej sali robiąc pompki"

Mój sukces jest absolutny dlatego, że żądam bardzo dużo dla siebie i od siebie.Strach przede mną; popiół za mną.
Szacunek Lojalność Zaufanie

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2809
Ja przeszedlem z Bjj na Sambo.
Czemu, bardzj mi sie podoba; duzo dzwigni na nogi i monza sie lepij nauczyc sprowadzac na zimie (sprowadznie jak w judo i zapasach) i bronic przed sprowadzeniami.

Sventevith - The Ancient Pagan God Of Slavs

Sventevith - The Ancient Pagan God Of Slavs

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Okinski vs Luto

Następny temat

Silva vs Ortiz

Wiecej