SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaką sztukę walki wybrać? Pytania tylko tutaj!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Rastex: Powiedz skąd jesteś, może doradzimy jakiś klub. Poza tym może pomogłaby rozmowa z gronem pedagogicznym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4200
NEP: Oprócz www.jeetkunedo.pl zobacz także:
http://www.warrior.com.pl

Powinienieś znaleźć coś dla siebie.

Nobody's perfect. My name is Nobody.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49
Witam!
Mam 17 lat i mieszkam w Krakowie. Chciałabym zacząć trenować ale nie wiem, który styl wybrać. Pare lat temu miałam do czynienia z gimnastyką sportową ale z powodu braku czasu musiałam zrezygnować. Szukam stylu który choćby w niewielkiem stopniu był pokrewny z gimn. sportową oraz polegał na "kopnięciach i uderzeniach". Byłabym ogromnie wdzięczna za odpowiedź i wskazanie gdzie dany styl można trenować w Krakowie.
Z góry dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Może zacznijmy od tego jaki jest cel trenowania? Chodzi o pasję czy obronę własną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Laurana:

Zacznij od przeczytania artykułu "zanim zadasz pytanie" w moim podpisie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49
Dziękuje za artykuł jednak pomimo tego, że zmniejszył on zakres moich poszukiwań to i tak nie wiem, który ze styli byłby odpowiedni. Chciałabym trenować z pasji. Możliwość wykorzystania tego co się naucze do samoobrony traktuje jako dodatek, który może się przydać Do wysiłku fizycznego jestem przyzwyczajona więc to nie stanowi problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38
Jestem ze Złtoryji pod LEgnicą.
Co jest jakies wyjscie??
Co do pierwszej odpowiedzi na moj temat- jest bardzo male prawdopodobienistwo, ze go zatakuja w grupie, jest tylko taki jeden co od pocztaku roku sie do niego zucal, i on najprawdopodobniej bedzie chcial go bic...
Wiec jestem zdany tylko na Wasza pomoc, pedagog nie wchodzi w gre, powiedzial mi syn ze to i tak nie zalatwi sprawy, bo i tak by go dopadli...

LUDZIE JAK ROZBUDOWAC SZYBKO MASSE MIESNIOWA??!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Laurana: Poszukaj róznych styli w swojej okolicy i pochodź zobaczyć na czym polegają treningi. Może coś Ci się spodoba.

Rastex: Poszukałem w internecie i nic konkretnego nie znalazłe. Musisz popytać ludzi w Legnicy. Jest jeszcze alternatywa pod postacią treningów we Wrocławiu ale to bedzie wymagało dojazdów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4200
rastex: Po pierwsze - twierdzenie, że pójście do szkoły pogorszy sprawe jest na poziomie gimnazjalisty, a nie dorosłego człowieka. Od tego co pedagogowie by złatwić sprawe, to ich obowiązek. Sztuki walki nie nauczą go walczyć w pół roku. Jeśli nawet Twoj syn pobije jednego z napastników i będą oni mieli świadków, to prawdopodobnie będzie miał on jeszcze większe problemy.
Po drugie - jeśli pedagog nic nie poradzi sam dorwij gówniarza, powiadom jego rodziów lub skop mu tyłek - prawo ojca


Zmieniony przez - buczah w dniu 2008-10-03 10:24:37

Nobody's perfect. My name is Nobody.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Jakie sa SW u Ciebie to nie wiem ale jak ty chcesz zeby syn chodzil to mysle ze nie bedzie problemu i mu dojazd zalatwisz
Piszesz ze syn nie mowi ze pedagog nic nie zalatwi... a skad wie? zeby czegokolwiek sie nauczyl na sekcji to raz ze sam musi chciec a nie ojciec go ma do treningu zmuszac (pare takich osob widzialem na jj na kicku ostatnio tez sie taki pojail) bo z tego nic nie bedzie, a dwa do jakichkolwiek efektow potrzeba czasu... mysle ze tak z minimum 4-6 miesiecy a po takim czasie problem raczej sam sie rozwiaze wiec przez te 4 miesiace cwiczyc tylko zeby sie obronic przed jakims jednym to dla mnie bezsens, no i to ze cwiczy iles czasu to nie znaczy ze jak dojdzie do czegos to nie dostanie.... jakby bylo blisko to wg mnie najlepiej dla niego judo czy bjj (style parterowe chyba sa najlepsze 1 vs 1 a w tych dwoch sa jeszcze zawody wiec dochodzi czynnik rywalizacji, taka dodatkowa motywacja)

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaką sztuke walki wybrać (15lat)?

Następny temat

Fotorelacja z przygotowań BJ Penn'a

WHEY premium