SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaką kreatyne na kogos co bral jej juz sporo

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaka jest tera najskuteczniejsza kreatyna dostepna?? Bralem juz MLO, Megabol... Ale w duzych ilosciach.

bzzzzzzz...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2802 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16632
Dobra jest Olimp, Ultimate kazda z SKW

---------------------------------------------------------------------------------
Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1113
jesli masz dojscie to mnie totalnie po 5 cyklach kreaski ruszyla czeska.nie jest ona najzdrowsza i oddzalowuje na watrobe w pewnym stopniu ale kopa daje:D

LOTAN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1895
Na mnie kreatyna Megabolu działała dobrze na początku i teraz też jestem zadowolony a już ładnych parę puszeczek zjadłem, ważne żeby pamiętać o odpowiednio długiej przerwie między cyklami, jak dla mnie minimum 1,5 miesiąca.

---Pozdrawiam---

---Pozdrawiam---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli nie bierzemy pod uwage ceny to polecam kreatyne HI TECA w pestkach.Drogo wychodzi ale kopie na maxa.Brałem różne kreatynki ale ta z hi teca zawsze na mnie działa najlepiej.W sumie to myśle ze kazda kreatyna w miare renomowanej firmy działa podobnie.Chodzi o to ze na efekty składa sie wiele czynników wiec ..... Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
wszystkie monochydraty są takie same bo pochdzą z finsdale z jednej beczki,wiec którą to wogóle nie chodzi

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Orthosan ?

Następny temat

Gdzie ta glukoza?

WHEY premium