SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jajka przepiórcze - problem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem, co to BCAA problem w tym, że pozyskuje się je z serwatki głównie, chyba, że się mylę? raczej nie ma BCAA z innych źródeł białka. Więc nie wiem, co tu zrobić, możliwe, że takie ilości mi nie powinny szkodzić, ale jednak reakcja uczuleniowa jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 290 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7197
BCAA to tylko trzy aminokwasy: leucyna, izoleucyna i walina. Znajdziesz je w bardzo wielu produktach zawierajacych bialko, wiec nie musisz uciekac sie do odzywki. Czerwone mieso zawiera duzo BCAA.

"Soy protein has been shown to be an excellent source of BCAAs. (Medical Reference 13) The requirements of the BCAAs for human growth and development are 66, 28, and 35 mg/gram of protein for leucine, isoleucine, and valine according to the Food and Agricultural Organization/World Health Organization. (Medical Reference 14) Isolated soy protein has been reported to contain 82, 49, and 50 mg/gram of protein for these BCAAs, levels well above above human requirements. Thus, the amino acid pattern of soy protein provides adequate levels of each essential amino acid for normal growth and development. Interestingly, soybeans are the only vegetable to meet these requirements."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to co, przed aerobami zarzucam mięcho? zastanawiałam się nad odżywką wołową lub amino przed aerobami. Soi unikam jak ognia, za bardzo miesza w hormonach ale dzięki za radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 290 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7197
Jeszcze to moze sie przydac:

Whey protein: 25% BCAA

Animal protein: 17-18% BCCA

Egg white protein: 18% BCAA

Soy protein: 15-18% BCAA

Cottage cheese: 10-13% BCAA

Beans and peas: 4-5% BCAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok, dzieki. przyda sie.

http://linemed.pl/nhealth_guide/details/cId,10,id,620
tutaj napisane jest, ze 1 jajko kurze = 4 przepiórcze, nie wiem, co maja na mysli, kalorycznosc, czy zawartosc bialek, tluszczy?
bo wtedy bym mogla juz jako tako dojsc do tego, ile bialka maja te bialka meczy mnie to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zawartość składników odżywczych w jajach przepiórczych jest nawet 3-4-krotnie większa niż w jajach kurzych. W jajku przepiórki znajduje się 13% białka, a w jajku kurzym 11%.
o ile ta informacja jest prawdziwa, zakładając, że 1 jajko ma 12 g, wychodzi, że w jednym jajku jest 1,56 g białka oraz 1,2 g tłuszczu, czyli reszta to jakaś woda lub śladowe ilości węgli? Ale zakładając, że żółtko również zawiera białko, nie mogę obliczyć precyzyjnie, ile białka w białku kurde...więc jednak chyba całe jaja będę musiała wrzucać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
tutaj napisane jest, ze 1 jajko kurze = 4 przepiórcze, nie wiem, co maja na mysli, kalorycznosc, czy zawartosc bialek, tluszczy?

A może po prostu o wagę?

Kiedy masz te aeroby, że tak koniecznie potrzebujesz tych aminokwasów?
Źle zrozumiałem wcześniej - wybacz.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aero są po treningu bezpośrednio zazwyczaj, a raz w tygodniu po 1 posiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Zjedz posiłek przed i po treningu, i moim zdaniem nie masz sie czego obawiac.
Oczywiscie BCAA moze byc pomocne, ale skoro wywoluje reakcje alergiczna, nie ma sensu sie meczyc.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a aminokwasy proste np wołowe lub odżywka wołowa na 30min przed aero?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta LC do oceny

Następny temat

POMOCY. Jak złapać mase

Wiecej