SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jajka (omlety owsiane ) :))

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 505 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14598
Witam mam takie pytanie czy jedzenie 10 jajek całych jest zdrowe ? zawsze jadłem 5 całych jaj na śniadanie w postaci omleta i nie miałem problemów żołądkowych itp .Czy mogę na przykład posiłek 4 lub 5 zastąpić omletem z płatkami owsianymi rodzynkami orzechami itp . Czyli 2 razy dzienie jadł bym omleta z 5 całych jaj , płatki owsiane , rodzynki , orzechy ( trenuje rano) oczywiście inne posiłki to makaron z kurakiem/rybą i warzywami . Co sądzicie o takim rozwiązaniu ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Niby mozna ale dieta powinna byc bardziej urozmaicona. Poza tym ciezko Ci bedzie dostarczyc wszystkich witamin i mineralow jesli bedziesz diete opieral tylko na jajkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 505 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14598
A czy ja mówię że tylko na jajkach ? jajka będę tylko 2 razy 2 posiłki z kurczakiem i kolacja z rybą czyli ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 505 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14598
A ja tu pisze tylko o źródle białka i węgli w tych produktach wiadomo że będzie makaron razowy kasza i tona warzyw do tych posiłków więc dieta będzie bogata w witaminy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5398
Nie jest to wskazane, ponieważ żółtka zawierają strasznie dużo cholesterolu i spożywanie 10-ciu jaj dziennie, codziennie mogłoby Ci zaszkodzić, aby temu załagodzić, możesz robić te omlety z samych białek jaj. Tutaj masz artykuł spożyciu jajek. https://www.sfd.pl/Wszystko_o_JAJKACH_wejdź_i_czytaj_:=_-t242348.html 

By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 505 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14598
No ale w żółtku znajduje się lecytyna która niweluje cholesterol w żółtku . Dawno temu oglądałem seminarium z Piotrem Głuchwskim i Mariuszem Strzelińskim . I zadali pytanie panu Piotrowi czy jedzenie 5 całych jaj dziennie jest zdrowe a on odpowiedział że nie ma różnicy czy 5 czy 8 dzienne bo w żółtku znajduje się lecytyna która niweluje cholesterol . Poczytałem kilka postów w tym temacie co mi wysłałeś i ile ludzi tyle opinii....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tym razem się uda, czyli któraś redukcja...

Następny temat

nie wiem co dzieje WAŻNE

WHEY premium