SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jajka do Omleta. Jaka wartość odżywcza?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 578 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9134
Witam panowie mam pewien problem nie wiem jak wyliczyć wartość odżywczą jajka do omleta

Sposób Przyrządzenia :

3 Jajka do miski (rozmemlam) (każde po 60g) dodaje płatki owsiane rodzynki i to wszystko daje na patelnie na małym ogniu z łyżeczką oleju

i teraz pytanie jaką wartośc odżywczą mają jajka ??
znam wartość odżywczą jajek gotowanych ale smażonych nie :(

Pomożecie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3893 Napisanych postów 34915 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 254290
Przecież masz przed obróbka termiczna makro jajka w kalkulatorach

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 578 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9134
Kurcze nie widzę :/ wchodzę w Kalkulator i nic :/ mógłbyś mi napisać w jednym jajku albo w 100g jaka jest wartość odżywcza ??

z góry Bardzo,Bardzo Dziękuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3893 Napisanych postów 34915 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 254290
Jaja 100 g

140kcal
13b
1 w
10t

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
i to są te smażone które dajemy do jajecznicy, omleta ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Tak jak pisałem wyżej - PRZED OBROBKA TERMICZNA, surowe jajka
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ok, Dziękuje Bardzo za odp :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 253
waż surowe produkty (przed obróbką termiczną)

Zmieniony przez - ziomek1230 w dniu 2015-09-18 11:23:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1806 Napisanych postów 28779 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 281475
owszem jakieś straty są podczas smażenia np. białka, witamin ale nie zawracaj sobie tym głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a jeśli smażę kotlety sojowe i dodaje więcej tłuszczu,żeby sie nie spaliły to ten tłuszcz wliczać do Diety ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3860 Napisanych postów 63499 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 681278
Najlepiej zrobisz jak wywalisz kotlety sojowe. Tłuszcze do smażenia wliczasz. Wystarczy natrzeć patelnię.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wliczanie znacznej ilości warzyw do bilansu?

Następny temat

tłuszcz podnosza insuline?

Fruzelina