SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jajecznica - Wszystkie możliwe odsłony

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 85516

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 933 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11800
O! Dzisiaj tak zrobię!

http://www.sfd.pl/[BLOG]_90packer__Mens_sana_in_corpore_sano.-t1088838.html

"Ciągi w paskach to jak jazda na rowerze z bocznymi kółkami" - BYK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1390
wezcie 4 jaja L i dorzucccie z pol puchy tunczyka i posiekane pomidorki bomba bialkowa xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 171 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8131
Jak wy sie najadacie tymi 4 jajkami? :D

Ja wrzucam wszystko co mam, cebule 1-2, pomidora, wedline/kielbase, masło i 8-9 jajek ;p

o swe marzenie walcz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 152 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2794
8-9 jaj oj matko , to ja z dwóch robie:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3224
nie zagryzacie zadnym pieczywem ? ja do jajecznicy zawsze dodaje chleb slonecznikowy(ciemny) w postaci tostow ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tez

i szczegolnie smaruje maslem orzechowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 575
Ja nie dałbym rady zjeść bez pieczywa, czy to bułka czy chleb ale być musi :) No i spora warstwa masełka :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Ja tam zagryzam warzywami:) Ostatnio zamiast jajecznicy, robię omlet. Ubijam białka na maska, dodaje żółtka. Taką masą zalewam posiekane pieczarki i cebule na patelni - przykrywam. Wychodzi mega puszysty omlet. Posypuję oregano i pachnie jak pizza :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 933 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11800
To może zmienimy nazwę tematu na "Jajecznice i omlety"? Ja tam jestem wielkim fanem omletów. Na słodko lubię z twarogiem i dżemem, na słono z serem, mięsem, warzywami i ketchupem.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_90packer__Mens_sana_in_corpore_sano.-t1088838.html

"Ciągi w paskach to jak jazda na rowerze z bocznymi kółkami" - BYK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12153
Omlety rządzą!!!:D ja ostatnio daje 4 białka i poltora żółtka do tego przyprawy jakie sie trafią, warzywa:brokul,fasola,pomidor,troche serai smaze na malej ilosci oliwa, na koniec troche keczupu;D oczywiscie do tego kromka razowca i sniadanie kulturysty jak znalazl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Kolacja a la belriso

Wiecej