SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JahajaTest suplementów BurneikaSports HP, MT, PCT M (konkurs)

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

Ilość wyświetleń tematu: 20536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
Panowie tu się wzrost wagi nie liczy w ogole!!!! tylko fotki i to co widać na sylwetce,MORF chyba diety nie masz,ze piszesz takie rzeczy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2543 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14764
Nie ma to jak napisac własną opinie a za chwile rzuca sie grupa i jadą jak sępy na mięso napisze: TAK TEST JEST WSPANIAŁY,GRATULUJE EFEKTY PIORUNUJĄCE JESTEM POD WRAŻENIEM , lepiej??

Trzeba trawę tyrać nosem,żeby zostac komandosem...

Systema Specnaz Training...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
ale tu nikt nie chce Ci cisnac, nic z tych rzeczy, tylko troche glupoty piszesz, ludzie sie spodziewaja ze ooo bierze prohormony, albo ooo wbija koks to nie wiadomo ile po tym kg nabije, bez przesady ;] .. wracajac do tematu to sledzilem relacje i fajnie wszystko opisywales ;)

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
brawa za fajnie prowadzony test!

Efekty widać. Spróbowałeś i elegancko. W tyle dni trudno o jakieś mega efekty wizualne ale coś tam widać, także brawo!

Tak jak polaco pisze, nie ma co się sugerować wagą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10128
Od siebie dodam ,ze wynik 4,1kg w miesiac b.dobry ale z wymiarami szału nie , sądzilem ze pójdzie troszke wiecej ;) ogólnie bardzo podobał mi sie twoj dziennik gdyby nie te przerobione zdjecia w sepi , negatywie itp heheh , mam nadzieje ze tysiak wpadnie w twoje ręce , pozdro !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Nie śledziłem twojego dziennika regularnie ale prześledziłem cały po zakończeniu testu. Bardzo dobre prowadzenie widać, że się do tego przyłożyłeś, całość oceniam jak najbardziej na plus, pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Również nie śledziłem dokładnie.
Moim zdaniem, wynik jak na 4 tygodnie cyklu jest bardzo dobry. Ogólnie rzetelnie prowadzone, sog dla testera, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 746
jak na tych suplach to słaby wynik ja brałem Muscle test to na klate brałem przed 60 a po ponad 80 kg była różnica kolosalna aa dietę miałem średnia raczej się nie przykładałem no fakt bardziej siła idzie niż wymiary bo buduje czysty mięsień w bicepsie siła poszła 30 % wiecej

Mariokoks

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
Po pierwsze- bardzo dobrze prowadzony test. Bardzo ciekawy, sporo fotek, rzetelne inf. dotyczące treningu- moim zdaniem powinieneś wygrac rywalizację z devarelem.

Po drugie- jak dla kogoś zrobienie 4kg mięcha w 4tyg to lipny wynik to nie wiem na czym wy jedziecie. Gosc się nie zalał, każda partia poszła do przodu, 1cm w bicku w miesiąc to mało wg.was?ja bym chciał tak rosnąc jak na 4tyg dobry wynik, dzięki dla koksa za udostępnienie mu supli i dla ciebie jahaja za dobry test dzięki któremu można było zobaczyc co daje MT

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HARDKOROWA PACZKA 2013 ZAPRASZAMY !!!

Następny temat

Hyper Pump + Muscle Test pytanie

WHEY premium