SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jacek Żardecki: od zera do weterana!!! Choc jeszcze nie weteran to już nie młodzik :-)

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71284

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Mega podejście do prowadzenia dziennika!
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Dzięki za dobre słowo Ale uważam że jest inaczej. Bf mamy podobny A sylwetkę masz mega strach pomyśleć co to będzie za rok A Silowo to miazga. Jak kolega wyżej mega mi się ten dziennik podoba bez ściany piszesz jak jest. Kozak.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 1051 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 147121
Ta berberyna z musclecare to gówniany ekstrakt także śmiało do kosza możesz wyrzucić. Tylko chlorowodorek

No likes us and we don't care..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
aDw
Ta berberyna z musclecare to gówniany ekstrakt także śmiało do kosza możesz wyrzucić. Tylko chlorowodorek


Wlasnie dlatego tak kminie czemu mi nie idzie
Juz wywalilem. Dzieku za rade
Szczerze to nie znam sie na tym. Ja nie czuje w tym róznicy czy jem taka firme a inną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 1051 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 147121
Spoko , kiedys w pośpiechu kupiłem tez tego musclecara. Jak przeczytałem skład to wywaliłem do kosza , szkoda czasu i przełyku na to Jak juz płacic to za coś co działa , berberyna działa ale tu masz jej jedynie 10 mg na kaps gdzie w przypadku HCL np 7nutririon jest 500mg
1

No likes us and we don't care..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Dzięki za rady ale szczerze jaki to ma wplyw na nasza sylwetke / zdrowie? 15 lat bez nie wiedzialem co to Berberyna, a forme mialem lepsza niz 99% tego forum. Dla nnie szczegół ale kopiuje do na twardy dysk w głowie rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 1051 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 147121
podchodząc w ten sposob to wychodzi na to ze połowe tych supli ktore masz uzywasz obecnie masz niepotrzebnie ;)
a z tymi 99 % to Cie troche poniosło ;)


Zmieniony przez - aDw w dniu 2018-11-03 10:59:45
1

No likes us and we don't care..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 1051 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 147121
podchodząc w ten sposob to wychodzi na to ze połowe tych supli ktorych uzywasz obecnie masz niepotrzebnie ;)
a z tymi 99 % to Cie troche poniosło ;)

No likes us and we don't care..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 1051 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 147121
.

No likes us and we don't care..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
ADW jak bylem pociety na Debiuty to slabo bylo jak na tamte stare czasy? Tylko wtedy to bylo inne forum.

7 tydzień od rozpoczęcia dźwigania klamotów po przerwie!!!





Jeszcze poand tydzien i jakosciowa masa. Zejdzie wida bo mam na sobie dalej z 2kg wody to tez czysciej to bedzie wygladalo...



Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2018-11-03 11:10:53
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Krzysiek - Kiedy jak nie dziś – Pierwszy start - 2019

Następny temat

Drobne rady przed pierwszymi zawodami

WHEY premium