SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jab-Ocena sylwetki aktualne str. 9,10

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
plecy łapa klata super niewiem czy się nie zalewasz ale SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Witaj, mógłbyś podać także plan jaki stosujesz na barki ?:)

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14638
kdelook – no musze coś z tym robić bo jak widze Muczakosa na Sali treningowej to az wstyd na plecy swoje spojrzeć
kajdan- delikatnie na brzuchu zalewa, jeszcze swieta niedługo to w wigilie sobie pozwolę na małego podjadanie, a tak to dieta w 100% trzymana, formę na wakacje trzeba robic :)
40neos stosuje się głownie do zasad(które mam opisane w jednym z magazynow Muscular Development) Ronny’ego Rockela przy treningu barków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz mi powiedzieć ile razy jesteś w stanie odciągnąć się na drążku szerokim nachwytem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14638
zależy od techniki jak wolno opuszczając to ok 12-15max ruchów,a jak byle by zaliczyć powtórzenie to z 25 ruchów powinno lekko pójść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Mógłbyś podać jakiegoś linka do tego treningu barków ?:)

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14638
pisałem wyżej że stosuje się do techniki, sposobu ćwiczenia Ronny’ego Rockela, które mam napisane w MD, a nie w interecie. Na pewno nie robię tyle ćwiczeń,serii etc. co on i nie mam takiego samego treningu bo to sprawa indywidualna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Świetny wynik. Brałeś jakiś priorytet na plecy, specjalny trening? Jak tak, mógłbyś go napisać albo zapodać link?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10804
Pewnie dostał ale nie ruszał Swoją drogą niezła sylwetka, ale oszukiwać nie ma co Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14638
plecy właśnie gabarytowo stoją w miejscu od roku dlatego też od niedawna za prio je wziąłem z łydkami i zobaczymy jak pójdzie a na co do planu to str wcześniej przecież jest
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 lata staż (prosze o ocene) Patryk

Następny temat

sylwetka potrzebne rady nad czym pracowac

WHEY premium