SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jabłczan jak dawkować

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1286

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2802
Jak należy brać jabłczan kreatyny ile razy dziennie i po ile tabletek????? Czy w dni nie treningowe trzeba zmienić dawke???? Na opakowaniu nie ma takich informacji więc pytam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13124
jaki masz ten jablczan? jak sam bez dodatkow to bierz rano i po treningu w dni nie treningowe rano i po poludniu

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2802
heh jeszcze go nie mam ale niedługo go kupuje i chciałem wiedzieć. Chciałem dodać ze trenuje o godzinie 18 jak by miało to pomóc w czymś. A rano to brać odrazu po przebudzeniu czy mozna troche póżniej???? i po ile tabletek brać odrazu???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13124
zalezy jaki kupisz.. powiedz jaki masz staz i czy juz brales jakas kretke..

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2802
Starz 1 rok kreatyny nie brałem. Kiedyś tylko 5 tabletek wziołem jakiejś kreatyny ale nie jabłczanu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
To tak samo Dawkuj mono lub Jabłczan jak ci napisałem

Ułoż se Diete w tym linku do tematu co ci podałem sa linki dotyczoce Diety i ćwicz bedzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2802
Ok. Dzięki za pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Profesionalne doradztwo mile widziane...

Następny temat

Co po CELL PUMP !!!

Wiecej