SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jabłczan kreatyny i Monohydrat w jednym cyklu?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4448

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Waga / wzrost

87kg/ 174cm

Staż treningowy

2 lata

Cel cyklu

Siła

Stosowane już wcześniej suplementy

trec cm3, Nitrobolon2, gainer2, carbo, bcaa, activlab monohydrat

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

Nitrobolon2, Gainer2

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

około 4000 kcal

Przewidziane finanse na cykl

200zl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 299
Witam!
Szukam informacji na temat czy można i jak połączyć te dwa rodzaje kreatyny na jednym cyklu.
Wcześniej stosowałem 2 cykle na mono i jeden na jabłczanie (cm3) ostatnim czasy stosowałem Nitrobolon 2
Jak wyglądałoby tego typu dawkowanie?
I czy dobrymi produktami na ten cykl by były: MVP NEXT LEVEL CREATINE i Reactor Pro3
Proszę o szybko odpowiedź, z góry dziekuje:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
dopoki nie przetestujesz wszystkich form kreatyny rob sobie cykle na pojedynczych formach, bedziesz mial przynajmniej opinie pod siebie wyrobiona

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4448 Napisanych postów 35740 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262815
Możesz połączyć mono z jabłkiem
A jak dawkować? można różnie to rozkminić
Np. mono codziennie rano, a jabłko około treningowo

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 299
Stosowałeś już tak?
Są lepsze efekty niż poprzez branie samego mono lub jabłka? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 299
a jaki produkty byście mi polecili? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 299
znalazłem tańszy jabłczan: Vitalmax Tri Creatine Malate - Mega Caps lub Tricreatine Malate PRO TCM czy ktoś brał już wcześniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 423 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2479
kup zwykłe mono i dobre białko dopilnuj jedzenia i bedzie dobrze

Pomogłem?
Daj Soga!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 299
Jakoś do mono nie jestem przekonany:)
Po pierwszym cyklu było fajnie a na drugim praktycznie nic.
W ostatnim okresie zaliczyłem spadek siły nie za duży ale jest, a stosowanie nitro2 za dużo nie pomogło. wiec proszę o dalsze odpowiedzi i sugestie produktów :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 423 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2479
Suplementy są dodatkiem tylko nie one decydują o progresie.. , jak u Ciebie z dietą ? jak sie odżywiasz? ile spożywasz kcal i jaki masz rozkład makroskładników ? może coś zmieniałeś w diecie? byleś na redukcji ? stąd może spadek siły ? czy w ogóle nie masz diety ?

Pomogłem?
Daj Soga!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
ja się opieram na badaniach których wyraźnie widać że nie ma róznicy jaka forma kreatyny :)
Jednakże kazdy jest indywidualnością i ma różne odczucia co do suplementu
Należy też patrzeć na sprawe wielopłaszczyznowo, suplement to suplement spadku siły szukałbym gdzie indziej, w podstawach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 299
nie osądzam suplementu o spadek siły. po prostu zaniedbałem dietę i tu leży problem. spożywam około 4000kcal, 2g białka na każdy kilogram ciała z tłuszczami staram się ostrożnie ale nie zawsze się da. chodzi mi jak dawkować i zorganizować ten cykl? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PES Alphamine a antykoncepcja hormonalna

Następny temat

kompleks witamin podczas treningu

WHEY premium