SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JaBi - jabolcokk - Bo chce być WIELKI ! - MASA 2010/2011

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Dobić dobił, pytanie czy Adam jest zadowolony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gratuluje i nie marudź na panne tylko ją zadowol odpowiednio! (tylko tak żebyś miał siły te podsumowanie faktycznie dizś zrobić )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja ciągle żyje koksie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nieprawda - nauka podobno zabrała Ciebie na jakiś czas
dobra nie spamujmy

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2011-02-15 12:05:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1750
Jabi, wrzuć jakieś aktualne fotki swojej formy ;)

"Nie ma op*****lania się"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Witam,

Czas na podsumowanie całego TESTU NA MASE :

CAŁY TEST TRWAŁ 66 DNI + 2 DNI kiedy dobiłem kaloriami z niezdrowej żywności.

Przez 68 DNI uzyskałem progres wagowy około z 9,5 kg - 10 kg - nie jest to masa świetnej jakości ale moim CELEM było 100 KG - JESTEM BARDZO ZADOWOLONY.

-Więc tak zacząłem od wagi 89,5 - 90 kg:
-Po 1 FAZIE TESTU uzyskałem wagę 95 kg
-Następnie po 2 FAZIE TESTU dobiłem wagą do 99,5 kg
-Siła poszła dużo około 15 kg na wyciskaniu w ser wy wyciskaniu.


Co do Suplementów :

CASEIN 100 - Super białko na noc, chociaż smak truskawkowy mi nie podszedł za bardzo to smak Vanilia French był petardą i strzałem w 10.
Oprócz tego, że micelarna caseina jest dobym białkiem na noc poprzez swoje długofalowe uwalnianie aminokwasów, ma też gęstą konsystencje więc zapycha bardziej niż białka serwatkowe itp.
Ma bardzo ważna zaletę dokładnie nie wiem na czym to polega ale gdy wieczorami łapała mnie zgaga po wypiciu białka na noc - Zgaga ustępowała.

VITRAGO - Te węglowodany są mega w ostatnich dniach miałem okazję porównać je do zwykłego Carbo i mają o wiele większa przewagę nad Carbo - nie ma takich skoków cukru i spadków energetycznych.

MASS XXL - Bałem się go używać za dużo bo ma potężna moc łapania masy - w moim przypadku tłuszczowej, dla kogoś o szybszym metabolizmie bardzo pomoże, jeśli natomiast chodzi o smak to bardzo dobry aromat + słodkość

WHEY 100 - Przeżyłem z tym białkiem jak i białkiem z Vitamin Shop - bardzo dużo chwil Smakowo jest bardzo dobry szczególnie Czeko-Sezam, obecnie parę ostatnich jechałem na Wanili bo znudził mi się trochę już ten smak po zjedzeniu około 10 kg , białko super jeśli chodzi o uzupełnienie diety 2 razy dziennie przyda się jak najbardziej.

CreaTrix i Creatine micronized - Obie kreatyny bardzo fajnie było czuć do około 7 tygodnia, później już nie było spektralnych efektów, dużo siły, wytrzymałości oraz o wile krótsze przerwy między kolejnymi seriami takie odczucia były doraźnie.

GH TURBO - Lepszy sen i lepsze wyspanie oraz lepszy humor następnego dnia to było czuć już w sumie po 1 porcji 6 tab na Noc.

GLUCOSAMINE Sport Complex - Przy tym produkcie pozostanę chyba przez dłuższy czas kiedy będę robił redukcję ponieważ bóle w stawach zanikają co jest dla mnie bardzo dużym plusem ( pewnie i nie tylko dla mnie).

Strong-C 1000 - Ekonomiczna Witamina C z dodatkiem cynku - w okresie kiedy zacząłem brać codziennie 2 tabletki Strong-C 1000, nie przeziębiłem się ani razu, a gdy czułem, że coś zaczyna się mnie czepiać zwiększałem do 5-6 tab dziennie i ustępowało (równocześnie biorąc jeszcze zmielony imbir, czosnek w kapsułkach i omege-3 - Mega kombajn na jesienno-zimową porę).

Multi Pack 36 i Mega Mineral - Tutaj dużo nie napiszę są to witaminy i minerały, które w jakiś sposób trzeba uzupełniać u osób ćwiczących.

BCAA G-Force - bardzo dobre w smaku (orange) BCAA z Glutamina, działają jak BCAA i Glutamina.

Lucin Fusion - doraźnie razem z BCAA odczułem zwiększoną wytrzymałość na treningu, a po treningu szybszą regeneracje i o wiele mniejsze "ZAKWASY" tak jak już wspomniałem wcześniej nie było problemu z zamuleniem na żołądku i niestrawnością.

AAKG MegaHardcore - Od 10 kaps przed treningiem, występuje bardzo mocne spompowanie mięśni na treningu - mniejsze dawki troszkę słabiej na mnie działają, jeśli chodzi o pompę, ten produkt ma jeszcze inne zalety ale o nim można poczytać.

IsoLite - Szybko się trawi i nie zapycha - dzięki temu można zjeść normalnie posiłek potreningowy, a przed nim dostarczyć niezbędnych aminokwasów organizmowi.

Super OMEGA-3 - kwasy tłuszczowe pomagają w pracy układu krążenia, pracy mózgu.

BCAA Powder - czyste BCAA, bardzo fajne jeśli ktoś potrzebuje BCAA w proszku bez substancji słodzących i aromatów.
Bardzo przydatne podczas robienia redukcji, nie będą powodować zgagi.

DIGEST Plus - Enzymy trawienne, bardzo przydają się podczas masówek, trzeba jeść dużo ale czasem już nie można bo organizm nie nadąża trawić. Dawka 2-3 razy dziennie po 2 tab i można zjeść więcej w czasie dnia, w dodatku nie ma się aż tak wzdętego brzucha.

L-Glutamine Extreme - Połączenie L-Glutaminy z NAG, bardzo fajny produkt jedną z głownych zalet glutaminy jest odnowa i odbudowa nabłonka jelita.




Jedna ważna rzecz, jeśli zaczynacie robić masę nie wskakujcie od razu + 1500 kalorii, dodawajcie kalorie stopniowo wraz ze wzrostem wagi, inaczej nie potrzebnie wszysko będzie się odkłądać w tkankę tłuszczową.
Taka sama zasada dotyczy przejścia z diety masowej na redukcję , Gdzie nie można obciąć 1500 kalorii i dodać 30 minut Cardio od razu.
Będzie to za duży szok dla organizmu.



UWAGA : ZDJĘCIA BYŁY ROBIONE PO 23 GODZINIE W WTOREK - A ZAPOMNIAŁEM PRZESTAWIĆ O GODZINĘ DO TYŁU ZEGAREK W APARACIE JAK TO SIĘ ROBIŁO POD KONIEC PAŹDZIERNIKA. TEST ZACZĄŁEM OD WTORKU RANO 07.12.2010









Pod koniec 9 tygodni:

Fotki z 14.02.2010 - Waga już prawie 100 kg z rana (89,5 kg - 100 kg)









Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2011-02-15 15:37:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1750
ja mam jeszcze jedno takie pytanie, a jak jest u Ciebie z napojami, pijesz co chcesz(napoje gazowane typu cola, fanta) czy tylko woda, soki?

"Nie ma op*****lania się"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ej Jabi bym Cie nie poznal hahahahaha no ladnie przymasowales ladnie juz sie tyle nie chwal

Zmieniony przez - Bulek1991 w dniu 2011-02-15 15:41:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

Następny temat

Jakie Odżywki dla Piłkarza 18 lat

WHEY premium