SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JUMPSOLES - program skocznosciowy!!!

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
czy wie ktos jakie daje ten rpgram rezultaty!!?? moze ktos juz go probowal!!?? i jak by ktos mogl to nie hc go wrzuci tutaj po polsku na forum!! bo na allegro jest on chyba za okolo 5 zl i jest napisane ze poprawia wyskok o... 40 CM!!!!!!!! wiec ja nie wiem co o tym myslec. I jets naisane ze nie jest tak kontuzjogenny jak te inne super dunksy, bo wykonuje sie go 2 razy w tygodniu!! prosze niech ktos gu to wrzuci, albo cos mi o nim opowie

jetses na tyle dobry na ile jest dobry twoj najslabszy punkt
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
ej finderx znasz moze jakis mail do hansa!!?? a jak nie to czy masz z nim jakis w ogole kontakt?

jetses na tyle dobry na ile jest dobry twoj najslabszy punkt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Sztojak nie bądź od razu tak łatwo wierny, ża jak ktoś napisze, że o 40 to już tak jest.
Może ktoś już ma 70cm wyskoku i nie będzie miał 110 !
Może ktoś ni e ma predyspozycji i z 20 do 60 też mu nie pójdzie po tym

To tylko slogan zarabiający na siebie - więc przemyśl to jeszcze raz

Pozdro - Tomek

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Z drugiej strony można by tak ukończyć przez jakieś półtora roku wczystkie jumpy, alerty i madup'y zsumować ich wyniki końcowe i chwalić się wyskokiem 2 metrowym heh

Pozdro - Tomek

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
no dobra, ale moze ktos wrzucic tutaj rozklad tego trennignu i czy trenuje sie go na dworze czy mozna w domu!!??

jetses na tyle dobry na ile jest dobry twoj najslabszy punkt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 115 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3374
Do tego programu trzeba miec jakies specjalne buty, pewnie dopiero wtedy przynosi on rezultaty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
a widzialem te buty tez na necie, ale one to juz chyba za kolo 70 zl!! a program 5 zl

jetses na tyle dobry na ile jest dobry twoj najslabszy punkt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
ktos na SFD juz takie buty do jumpsoles robil jakis czas temu ze starych butow i korkow ale nie wiem kto to byl

Pozdro - Tomek

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
kto to mogl byc jak nie ja!!
hehehehe
i tak cwiczylem go razem z tymi buciorami (kombinowanymi)
pozdrawiam

siema ale bo sie nie ma...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


lol ktory to juz post sztojaka o wyskoku? co ty sie tak sztojak tak cholernie podniecasz kazdym z programow na wyskok? wez zrob chociaz jeden i nie kombinuj juz tyle hehe!
i uzyj czasem wyszukiwarki bo phi-slamma-jamma do jumpsoles juz dawalem dawno
poza tym jumpsoles polega glownie na tych platformach specjalnych heh.
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=49586
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
hehe nio :) bo nie wiem jaki wybrac

jetses na tyle dobry na ile jest dobry twoj najslabszy punkt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wybierz ktorykolwiek ale przede wszystkim graj duzo, skacz duzo i nie zaniedbuj treningow a efekty beda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MACA

Następny temat

Rower do Dual'a

WHEY premium