SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JUMBO 8,8kg gainera - wiadro czy mega torba

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12
Siema,
Chcę kupić Jumbo 8800g, patrzyłem w kilku sklepach na internecie i mają dwa warianty wiadro i torbe.
Biorę pierwszy raz taką porcję produktu, i pytanie do was panowie co praktyczniejsze?
Jakieś właściwości konserwujące lepsze czy coś? Jbco jestem zapobiegliwy dlatego pytam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
bcaa ma to do siebie że słabo sięrozpuszcza w małej ilości wody jak chcesz to rozpuść i odczekaj aż samo się rozpusci. BA i kreatyna do buzi i popij wodą.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4515 Napisanych postów 35792 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263115


jak wolisz, ja zawsze wole mieć coś w pudle/słoju niż w folii
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12
Póki co też jestem tego zdania, zresztą pracuję na budowie to z wiadrami za pan brat, hehe. Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 995
powiedzcie mi koksy czy można BCAA, beta-alaninie i ew. krete, można zalewać wrzątkiem? Najlepiej wszystkie naraz. Czy wrzątek spowoduje, że któryś z tych supli będzie bezużyteczny??
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
B.duże straty . O ile w zimnej wodzie kreatyna może być i rozpuszczona i stać rok w lodówce bez wiekszych strat to w goracej wodzie prawdopodobnie natychmiast zmieni się w kreatynine. Tak samo w bcaa wrzatek może zmienić aminy w poskrecane i mało uzyteczne struktury. Jaki jest powód ze chciałeś to wrzątkiem zalać liczac ze wszędzie są upaly i duchota?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 995
chciałem to rozpuścić elegancko w jak najmniejszej ilości wody i dodać coś do smaku. Próbowałem już różne smaki i różne firmy głównie bcaa i beta-alaniny i wykręca mi ryja niemiłosiernie aż odechciewa się tego pić. pozatym często rozpuszczalność nie jest silną stroną szczególnie jak kombinuje i rozpuszczam w szklance soku czy ostatnio nawet z jogurtem testowałem. Testowałem też wsypać proch do mordy i zapić ale paskudztwo okropne ;) PS. teraz się skapłem, że podpiąłem się trochę nie pod ten temat co trzeba. mam nadzieje, że wybaczycie ale jestem po nockach i trochę mnie zaćmiło ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Jak masz problem z piciem supli to odpusc suple i dopracuj diete
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 995
Jak mam problem z piciem supli to muszę mieć problem z dietą? TO może powiesz mi jeszcze jak mam dopracować dietę aby wyciągnąć z niej odpowiednie ilości w odpowiednich porach bcaa, jabłczan i beta-alanine?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
BCAA -> jajko
Kreatyna -> wolowina

Ale nie chodzilo mi o konkretne zastepowanie supli dieta, tylko ze jak masz problem z braniem supli (bez wzgledu na powod) to przeznacz $ z supli na lepszej jakosci produkty do diety i to wszystko.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 995
To teraz zrób sobie "Cykl" z wołowiny.
A mi chodzi o to żebyście nie robili z każdego dziada w tym dziale, że ma dopracować dietę i tą kasę z supli na nią przeznaczyć. Nie każdy kto tutaj zadaje pytanie chce jak najtańsze produkty i żywi się kanapkami z mielonką na śniadanie. Moje pytanie dotyczyło konkretnie suplementów i jak ktoś ma mi mówić żebym zamiast kreatyny zjadł kilo wołowiny to uważam, że lepiej się nie odzywać wogóle niż jak ktoś ma głupio gadać.

pozdro.


Zmieniony przez - Sprytny3 w dniu 2015-07-27 11:07:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4515 Napisanych postów 35792 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263115
Sprytny3
To teraz zrób sobie "Cykl" z wołowiny.
A mi chodzi o to żebyście nie robili z każdego dziada w tym dziale, że ma dopracować dietę i tą kasę z supli na nią przeznaczyć. Nie każdy kto tutaj zadaje pytanie chce jak najtańsze produkty i żywi się kanapkami z mielonką na śniadanie. Moje pytanie dotyczyło konkretnie suplementów i jak ktoś ma mi mówić żebym zamiast kreatyny zjadł kilo wołowiny to uważam, że lepiej się nie odzywać wogóle niż jak ktoś ma głupio gadać.

pozdro.



Zmieniony przez - Sprytny3 w dniu 2015-07-27 11:07:04



Załóż swój temat i opisz o co chodzi, coś sie wtedy pomyśli, bo teraz robi sie troche bajzel, a na dodatek ma sie to nijak do głównego tematu

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna a rozszrzone zyly

Następny temat

Białko

WHEY premium