SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JUŻ W OFERCIE - NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANY SHAKER ! ! !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 338
Shaker testowałem osobiście. Wizualnie zgrabny estetycznie wykonany nic nie odstaje wszystko dobrze spasowane. Zgadzam się z przedmówcami na chwilę obecną nic nie przecieka. Dodatkowe pojemniki mogą być przydatne ale osobiście na trening noszę torbę z wszystkimi suplementami :D. Shaker jest dedykowany dla osób lubiących gadżety, zwykły śmiertelnik zadowoli się prostym Shakerem Olimpa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29581
a ja uwazam ze warto akurat za niego zabulic wiecej, absolutnie NIC nie przecieka; ile razy mialem problem z innymi shakerami ze sie ciezko zakrecalo, tutaj wszystko jest spasowane ze zakrecasz i sie nie martwisz o nic, jedynie szkoda ze sitko nie zostaje w zakretce jak to widzialem w jakis innych smartshake'ach no ale i tak jest to najlepszy shaker na rynku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dziekuje za kolejna opinie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 687
Już jakiś czas korzystam z tego shakera i jak dla mnie rewelacja. Nic nie przecieka, ładnie wygląda i najważniejsza rzecz jaką kierowałem się przy kupnie to dodatkowe pojemniczki na odżywki. Nie lubię nosić w torbie na trening dużej puchy z odżywką ani pudełka z mega capsami ;) i dlatego nie wymienię tego shakera na inny model ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 434 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5615
Witam:). Zastanawiam się czy do tego shaker'a zmieści się moja porcja gaineratora czyli 100 gramów? (oczywiście liczę tylko pojemniki te małe dwa dodatkowe...) Jeśli wyjmie się przegrodę na kapsy, to da radę? Pytam, bo myślę nad kupnem tego shaker'a:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
moze byc ciezko ze 100g gainera
u mnie wchodzi w kazdy pojemnik po jakies 40g prolonga i to juz tak na styk praktycznie,
zalezy jeszcze jaka odzywka jedna jest bardziej zbita, druga mniej,
akurat prolong ma w skladzie kazeina micelarna co wplywa na to ze zajmuje wieksza objetosc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wysłałek kody a gdzie 1/3 nagrody?

Następny temat

Powięź mięśniowa.

Wiecej