SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JESZCZE JEDEN TEMAT, TYM RAZEM GM+MESO vs BSN ZESTAW

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak jak w temacie, sory za jeszcze jeden temat ale mam mnóstwo wątpliwości, otóż przedstawie wszystko od nowa , tzn. jadłem już stacki z geraminą nawet dobrze je czułem ale ostatnio po jedzeniu jackeda nie odczułem go niemalże wcale i teraz mam wątpliwości czy sięgnąć od razu po mesomorpha + green magnitude , czy zestaw bsn tj. cell mass, no-xplode, nitrix. Cenowo taniej wyjdzie 1 zestaw i ogólnie zależy mi na lepszych osiągach i przełamaniu monotonnego treningu.
a no i który zestaw wybrac?

Zmieniony przez - vander w dniu 2010-12-18 15:03:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
dostalem maila, na pewno pomoge, ale musze sie skupic, a teraz jestem u brata i nie mam dostepu do swoich notatek itp i moja podpowiedz w tej chwili bedzie mniej wartosciowa, wiec w niedziele dopiero dam pelna odp

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Zrób przerwę od stymulantów - najlepiej ze 2 miesiące i pociągnij green'a z mesomorph'em.

Bsn-u przy tym jak dziś wygląda rynek suplementów, po prostu nie opłaca się kupować.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15593
Bierz 1 zestaw obydwa produkty polecane ostatnio i ciekawe składy mają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
No i nygus nie da edytować.

Jeśli byle co z 1-3d. Cię bujało, a teraz nie, to i prawdopodobnie masz 'zapchane' receptory - nad zbyt wyrobioną tolerancję i dlatego coraz gorzej na Ciebie działa.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra rozumiem. Teraz powiedzcie, bo potrzebuje stacka na 40dni 10g krety dziennie żeby było z niego, wiem że da rade zrobić tak ze storma i green maga, teraz powiedzcie co lepsze z tych 2 , być może inne stacki też wyjdą tak ekonomicznie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9158
GM moim zdaniem będzie lepszy jest to sprawdzona firma,do tego jest za***isty smak.
Storm był dobry,ale te pierwsza seria(białe puszki)
Teraz dużo słyszałem opinii ze ten nowy storm nie jest tak dobry jak ten stary.
Powiem Ci ze nie znam innych stacków tak wydajnych np Clout ma 50 porcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no właśnie wiem dzisiejsze stacki mają w puszkach po 20 do 50 porcji. porażka;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9158
Ale wiesz też trzeba rozróżnić stack kretaynowy a przedtreningówke bo sa to dwie inne rzeczy a często mylą to ludzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
j/w
malo porcji zazwyczaj maja przed treningow
k,i, co 0sluza tylko do picia przed treningami.
wiecej stacki uniwarsalne jak storm

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i o tym mówie że stacki uniwersalne można policzyć na palcach jednej ręki, a te dobre na dwóch palcach udało mi się policzyć:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9158
więc bierz GM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NItro i mono...pomocy!

Następny temat

dawkowanie

WHEY premium