SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEDZENIE

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
Witam otóż kto pyta ten nie błądzi,A więc czy mógłbym nabrać masy przy jedzeniu dziennie posiłków 6-7 a mianowicie (ryż,makaron,płatki kukurydziane i zupy) O wyznaczonych godzinach?

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
Ok płatki na pewno zmienię ,w szkole no niestety tylko zupy u nas dają na obiad,co do serka wiejskiego ,okej będę brał z kanapkami do budy,no i wielkie dzięki za rady,skorzystam ,leci sog,temat do zakmnięcia.

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
zupy są do dupy , kukurydziane zmień na owsiane. a wszystko i tak zależy od dodatniego bilansu kcal. jakość masy zależy natomiast od treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234281
zupy sa ok, kwestia tego, ze z takiej zupy dostarczysz glownie wegli/tluszczy i to dosc w skapych ilosciach, dlatego ja w domu jem odwrotnie, najpierw glowne danie, pozniej dolewam zupy jak mam miejsce

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
chodziło mi właśnie o to, że zupy są słabym źródłem czegokolwiek. Robię TomQ dokładnie tak samo jak ty , jak jestem głodny to sobie wlewam w szklanę pomidorowej na ciepło wypijam i nawet nie wliczam do bilansu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
A mogę mieszać ryż i makaron z mlekiem tzn robić sobie zupki mleczne takie?:D Bo gdzieś wyczytałem że nie można mieszać. To prawda?

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Nie ma znaczenia jak to zjesz, możesz zjeść każdy składnik osobno, albo wymieszać razem, to nie ma znaczenia... masz po prostu to zjeść. Lecz ryż z mlekiem to słaby posiłek, brak białka.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234281
poza tym ryz z makaronem? jaki w tym sens?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
Chodziło mi o ryż i makaron osobno, tzn ryż z mlekiem albo makaron z mlekiem,I z czym najlepiej wszamać ryż i makaron? Z czym łączyć?

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Ryż/makaron + jakieś źródło białka, np. pierś/ryba

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
A jako źródło białko mogą być parówki,serek wiejski,ser lub jaja?

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Parówki bym wyrzucił z tego zestawu co napisałeś, i w sumie ser też, chyba że masz na myśli twarogowy. Ale to na obiad nie bardzo. Dobre źródła białka: kurczak/indyk, wołowina, sery twarogowe, wiejskie serki, jaja

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy początek, plany do oceny :)

Następny temat

Pomoc w treningu

WHEY premium