SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAki spalacz polecacie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 414
Wysłana - 9 lipiec 2011 23:29 / zgłoś naruszenie regulaminu

Mam pytanie , mam 19 lat waże 83 kg wzrostu mam 179 5 lat temu ważyłem 132 teraz jest już lepiej zaczynam stosować białko ale też chciał bym jeszcze spalić trochę tłuszczu bym miał tak do 77- 78kg i zastanawiam się jaki spalasz kupić taki by nie był zbyt drogi ale również bym po stosowaniu go przez pewien czas odstawił go i nie było by żadnych skutków ubocznych i efektu jo jo . Ćwiczę na siłowni 3 - 4 razy w tygodniu i w dni kiedy nie chodzę na siłownie to biegam . Proszę o podanie mi jakiś dobrych spalaczy tak na ok 2 - 3 miesiące max chciał bym je stosować i przestać , jakieś bezpieczne .

JAkos na początku tygodnia pewnie będemógł kupic więc prosze dać znac ale prosze o konkrety
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1111
Specjalistą nie jestem jeśli chodzi o spalacze, lecz wielu moich znajomych poleca MAN SCORCH

Szanuj tylko Tych którzy szanują Ciebie !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
juz dostales odpowiedź

https://www.sfd.pl/spalacz-t766575.html 

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie odżywki na mase

Następny temat

MEGABOL IsopleX

WHEY premium