SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAK ZRZUCIC WODE??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1774
Witam. Od 3 tygodniu mam cykl na mase, biore kreatyne olimpu, tauryne, mass xxl i cabo jako transporter. 10 g kreat. w dni treningowe, 5 w nietrningowe. RObilem nasycenie. To moj 2 cykl, zauwarzylem jednak ze w przeciwienstwie do poprzedniego w tym wody zatrzymaly mi sie w twarzy. CO najdziwniejsze, raz twarz jest napuchnieta bardziej, raz mniej, nawet w ciagu dnia ta objetosc moze sie zmienic, ale ogulnie twarz jest napompowana. Jak zrzucic ta wode?? ponac nalezy jesc malo soli, chodzic na saune, nie wiem czy mam pic duzo wody,a moze zmniejszyc dawki kreattny. Na koniec dodam ze przyjmuje beta karoten z wit a, kompleks witamin z wit. b,c,e
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
paradoksalnie - pij wiecej wody...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1774
heh jakies inne propozycje??
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakies ziolka moczopedne z apteki... urosept?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
furosemid...
Ale picie powyżej 8l wody dziennie działa swietnie - naprawde

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Zekl bym nawet ze rewelacyjnie ,porostu pijesz wiecej wydalsz wiecej organizm sie odwadnia i ciagnie wode spod skory do organow wewnetrznych jak przez kilka dni pilem kolo 10l wody to sie dziwielm jakie to skuteczne ,a po co sie odwadniasz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
ja? Po prostu co jakis czas lubie usunąć nadmiar wody, poza tym znam zalety dużej ilości wody dostarczanej organizmowi i często wlewam w siebie wodę tak dla zasady

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
ale np, po diuretkach jest oslabienie ,a po piciu duzej ilosci wody nie ,wiec jesli to np na zawody wytrzymalosciowe ,wiec ,ten sposob natyuralny jest lepszy acz dluzszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ronin ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1666 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12622
woda woda , a jak nie to produkt H2O z Dymatize tez pomoże

członek.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
z MRM

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miarki w biału olimpa Pomocy!!!!

Następny temat

TRIBULUS - czym sie różni WYCIAG od EKSTRAKTU ????

WHEY premium