SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAK TO JEST Z KREATYNA?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Olimp pisze:
przygotowany napój OLIMP KREATYNA POWDER zazwyczaj stosuje się cyklicznie między posiłkami i po treningu w ilości: 20-30 g dziennie w porcjach po 5 g w czasie pierwszych 5-6 dni, a następnie w ilości ok. 4-6 g dziennie po treningu przez 2-3 tygodnie

A na forum najsensowniesza odpowiedź to
5g w dni bez treningu, 5+5g w dni treningowe


Jak jest naprawdę? Bo ponoć osoby szczupłe/z szybką przemianą materii (czyli jak ja) wystarczająco jest jak biorą 5g dziennie niezależnie czy jest trening (czyli tak jak podaje olimp). Jak więc robić?

Longrunner
"Powszechna nieuwaga na przyzwoite każdej władzy użycie, tudzież na potrzebną umysłowych z cielesnymi równowagę jest przyczyną, iż największa część wychowań chybia celu."
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
Te 30g to faza nasycenia - niewiele osob ja stosuje bo raczej nie jest potrzebna i jest to strata kredki. Pozniej po tych 5 dniach stosuje sie ja normalnie (producent podaje 6g) ale ja proponuje 10g w dwoch porcjach (5g rano i 5g po treningu) (tyczy sie to dni treningowych) i 5g w dni nietreningowe w porze treningu. Jesli jednak jest to twoj pierwszy cykl to powinno wystarczyc 5 gram dziennie (treningowe i nietreningowe). Do kreatny stosuj oczywiscie glukoze.

Pozdrawiam
--------------------
v3gas -> vegas
--------------------
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4469
Tak jak kiedys juz ktos pisal faze nasycenia sugeruje ci producent zebys zjadl szybko jego produkt i szybko polecial po nastepny.Strata pieniedzy.

Rolling On The Floor Laughing - ROTFL

:o

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za rzeczowa odpowiedz

Longrunner
"Powszechna nieuwaga na przyzwoite każdej władzy użycie, tudzież na potrzebną umysłowych z cielesnymi równowagę jest przyczyną, iż największa część wychowań chybia celu."
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie bialeczko wyższej klasy??

Następny temat

MEGABOL Dibencozide Magnum! sogi za dobrą rade

WHEY premium