SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAK MOGŁEŚ WAIDER ??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam mały problem ( w sumie mój brat ).Mianowicie robi chłopak aero.6 waidera i jest dziś w 23 dniu. Robi aeroby jeszcze z rana ( biega 30 min. )ale przed tym waidera macha i mięśnie brzucha mu znikają. Dziwne nie, i chyba rezygnuje chłopak bo to chamskie z deka. Miał może ktoś coś podobnego??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 493 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9873
O CO CHODZI??........... NIC NIE KUMAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 166 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1515
Znikaja dlatego ze są tak bardzo przetrenowane i nie nadążają sie regenerować. Jak odpocznie pare dni to wszystko bedzie ok

Wymagajcie od siebie choćby nikt od Was nie wymagał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11231
ja robilem a6w 3 razy w tygodniu i mialem lepsze efekty niż jak robilem codziennie.

możesz spróbować absa- https://www.sfd.pl/temat180570/ 

>>Co ty se myślisz ,że ja se myśle to co se myślisz??<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki. A już zaczynałem myśleć że Joe kręci wałki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Chodzi Ci o znikniecie napompowiania? To normalne jak ma sie aeroby po treningu silowym, nawet brzucha.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rzeźba.. dieta + ćwiczenia.. proszę o pomoc.

Następny temat

rozpiska na 4 dni

WHEY premium