SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAK DOTRZEĆ DO LEPSZEGO KLUBU?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Inezz96 z działu Szybkie pytania bez logowania.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10807 Napisanych postów 48184 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mam 13 lat gram w klubie z mojego miasta rodzinnego od dzieciństwa piłka nożna było moim drugim życiem i tak zostało do teraz jestem rocznik 2006 r. gram jako C2-Trampkarz młodszy gram w 3 lidze,lecz chciałbym być w wyższym klubie z lepszymi graczami na treningach daje 100%trenuje często nawet osobiście .Zawsze kochałem sport. Na boisku gram jak zawodwiec popełniam prawidłowe ruchy trener widzi mój potencjał,Rówieśnicy są zawsze zaskoczeni tym co robie z piłką.Co mam zrobić żeby grać w lepszym klubie jak w swoim jestem najlepszy i wszytkich zaskakuje.Pomoże mi ktoś?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 18 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 128
Sam zbytnio nie przeniesiesz sie do lepszych klubów. Musisz dawać z siebie wszystko na boisku, na meczach bo być może ktoś z zarządów innego klubu będzie go akurat oglądać i cie zauważy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stawy kolan

FuckBaton