SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAK DAWKOWAC

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14
Siemka mam pytanie jak dawkowac carbo,bialko i kreatyne w dni nie treningowe
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1163
Carbo zbędne w nt. Białko dorzuć do jakiegoś posiłku jeśli masz braki w diecie i musisz uzupełnić prochem. Kreatynę 5g przed snem będzie optymalne.

To nie mięśnie podnoszą ciężar, a głowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A po co Ci carbo w dni nietreningowe, carbo pij tylko przed i po treningu, białko pijesz między posiłkami jak uzupełnienie całodziennego zapotrzebowania na białko, kreatyna w dni nietreningowe stosuj jedynie 5g po przebudzeniu przed śniadaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1163
Ja bym i tak dorzucił białko do posiłku jak się da, a jeśli nie to wypić shake'a zaraz po posiłku. Po co żołądek ma pracować cały dzień na maksa. Czytałem jakieś badania, że poziom kreatyny w organizmie jest bardzo wysoki po przebudzeniu, bo podczas snu się regenerują zapasy ATP i nie ma potrzeby brać z rana ( na czczo) tylko właśnie po całym dniu przed snem.

To nie mięśnie podnoszą ciężar, a głowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Ogólnie to jaki ma sens ustalania dawkowania carbo i białka bez diety po gdyby była to wiedziałbyś gdzie trzeba dołożyć :) kupowanie takich suplementów bez wyliczenia zapotrzebowania i trzymania diety nie ma w ogóle sensu moim zdaniem :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1163
Dokładnie prochem uzupełniasz braki, branie białka nie jest dietą.

To nie mięśnie podnoszą ciężar, a głowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skończcie już z tą dietą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Słuchaj ja nikogo nie chcę obrazić tylko chodzi o to że jak nie wyliczasz bilansu i w poniedziałek zjesz 300 g białka we wtorek 100 g a w środę 500 g bo nie liczysz sobie makroskładników to tutaj rodzi się pytanie jaki jest sens brać np proszek przykładowo dwa razy dziennie po 30 g ?? Lepiej zainwestować w wagę kuchenną i zamiast proszku kupić sobie kuraka i wrzucić go do zamrażarki zacząć to przeliczać a efekty będą lepsze niż po zjedzeniu całej palety najlepszego białka "na pałę" takie moje zdanie :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odżywka białkowa jest tylko uzupełnieniem białka w diecie, jeżeli jesz go mało , lub nie dasz rady poprostu pochłonąć więcej białka niż musisz to odżywka i tak się przyda. Trzeba wiedzieć co jeść , jak jeść i kiedy jeść , oraz wiedzieć co ile ma gram węgli, tłuszczu i białka. Wcale nie trzeba drastycznych diet by osiągnąć dobrą sylwetkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
moze zostało napisane ale nie chce mi się czytac
kreatyna 5g - dowolna pora, białko/ carbo wg braków, ale carbo w nietreningowy nie wiem po co, mozna zjeść jabłko i będzie to samo

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Choroba zatrzymała cykl co teraz zrobić??

Następny temat

Evotest, odblokowanie?

Wiecej