SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAK DŁUGO MOZNA BRAC BIAŁKO ????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13860

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 509 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9861
słyszałem dzis u mnie na siłowni ze jak sie prowadzi dłuzszą suplemacje jednym tym samym rodzajem białka np wpc to po jakims czasie organizm sie przyzwyczaja i nie wykorzystuje w pełni działania białka i nalezy po jakims czasie zrobic 3-4 tyg przerwe lub przerzucic sie na inny rodzaj białka np jaj.

czy to prawda ??? jesli tak to jak długo mozna brac jeden rodzaj białka ???

<<< powrót >>>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
białko to uzupełnienie diety,wiec jesli masz braki to powininenes brac cały czas
hehe fajne ziomy na siłowni.tzn,ze jak jesz codziennie tunczyka to tez po jakims czasei białko z tunczyka"nie działa"?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 509 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9861
dokładnie powiedział tak "...jesli przez długi okres wcinasz ten sam rodzaj białka np. wpc to organizm nie wpełni je wykorzystuje oraz witaminy w nim zawarte..."

czyli jakby miał na mysli ze działa tylko "gorzej". Przynajmniej tak to zinterpretowałem.

pozdrawiam.

<<< powrót >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
nie prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
nie wydaje mnie siem... Wcinaj bialko i nie sluchaj pakerow z silowni

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17159
Boże nad czym tu sie zastanawiać białko jesz całe życie, wiec do czego ty masz sie przyzwyczajać. Białko jest podstawowym składnkiem zywieniowym , służy miedzy innymi do budowy mięśni. Jesz białko cały czas a to kupowane jak damixx napisał jako uzupełnienie diety proste.

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1244 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28540
Murasz cementu niezmenia no bo poco, a białko dlanas to tosamo co cement dla muraza do budowania &amp

Jak ci moja wypowiedz pomogła to poprosze o soga i wejdz na http://www.pajacyk.pl 
"sfd" to wspaniała rzecz.
Trzeba mieć wielkie marzenia aby , mieć wielkie osiągnięcia !!!! .


Członek mafii STRONG MAN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze tu nie chodzi o to czy wykorzysuje sie w calosci a o to ze kazde bialko troche inny sklad i w jednym moze czegos brakowac w innym bialku brakowac czegos innego i jak sie zmienia np odzywki bialkowe na inne rodzaje co jakis czas to sie wypelnia te dziury.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Dlatego powinienes brac/łączyć rozne rodzaje białek - w ciągu dnia
np.
po treningu - wpc, na noc soja lub soja+wpc
ale nie tak ze 1 miesiac jedno 2 miesiac drugie a pozniej jeszcze jakies inne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

na wyjazd do ciężkiej pracy???

Następny temat

DO TYCH CO BRALI GAIN FAST 3100

Wiecej