SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAKIE WINO

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2039

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 707 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26869
Troche wypadłem z obiegu szefy,

jaki winstrol i clen na dzien dzisiejszy?

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3878
winko najlepiej patykiem pisane albo komandosa nie no żartowałem winko może razak ??? clen raczej chińczyk !!! czepie równo sam miałem na forum poniżej znajdziesz foty albo spiropent podobno kozak!! ale mogę być w błędzie pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 248 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4882
wino atomic\ scantel \ balcam - na mnie dzialalo ok

clen balcan / scantel - ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
razak, scantel, balkan
inject desma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
jw Aras i db pharma jak masz dobre zródło to genesiss ale ja np z genesisem przypaliłem a kumpel miał dobrego a drugi kumpel miał bdb metę genesisa.
ja jednak skłaniałbym się do stanoxa dobrze i tanio.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 707 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26869
jesli chodzi o wino to moge miec tak, eurochem,phoenix,scantel
a clen jakis chinczyk i spiro niemieckie, ew. PharmChemical który nie wiem czy chinskich czy arabski czy jakikolwiek, niestety balkana nikt nie ma bo bym w niego celował. Co z ww?

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1371 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35090
unigen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3878
i chinczyk i spiro u mnie chwalili ja stawiam na chinola :)ale spiro tez bym chapsnoł jak możesz to walnij na priva jak to sie cenowo przedstawia u was! pozdro
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1244 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19182

" 4 lata przerwy od SFD "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1398
a jak te z eurochemu??

żyję by walczyć !
a walczę by żyć !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
chinczyk działa dobrze.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki cykl moze test enanat??

Następny temat

ktore epi bez fake ?

Wiecej