SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAKIE EFEKTY

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 170
Witam, mam kilka pytań i liczę na pomocne odpowiedzi.

Wiek : 17
Waga : 70
Wzrost : 186
Staż treningowy: BRAK
Obwód pasa
Obwód klaty:
Obwód uda:
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): Piłka nożna (3x w tygodniu)
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : BRAK
Stan zdrowia: BDB
Preferowane formy aktywności fizycznej: SIŁOWNIA
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : KREATYNA
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t:
Wrażliwość na stymulanty:
Możliwosci finansowe: niskie
Cel/problem/opis: NABRANIE MASY MIĘSNIOWEJ

Pierwsze moje pytanie będzie dotyczyć diety.
Każdego ranka jem płatki owsiane. Codziennie staram się zjeść co najmniej 1 serek wiejski.
W miarę możliwości staram się jeść makaron czy ryż. Wygląda to tak z powdu braku czasu na przygotowywanie posiłków a także z braku pieniędzy na potrzebne jedzenie.

Zastanawiam się czy taka dieta da jakiekolwiek efekty ?
Ćwiczę 3x w tygodniu. Mój plan wygląda następująco:

Ćwiczę we wtorki, czwartki i soboty, jest to plan FBW.

NOGI: PRZYSIADY 3 12-10-8
PLECY: WIOSŁOWANIE 12-10-8
KLATKA: WYCISKANIE PŁASKO 12-10-8
BARKI: UNOSZENIE SZTANGI WZDŁUŻ TUŁOWIA 12-10-8
TRICEPS: WYCISKANIE WĄSKIM UCHWYTEM 12-10
BICEPS: UGINANIE SZTANGI PODCHWYTEM 12-10
BICEPS: MODLITEWNIK 12-10-8
KAPTURY: SZRUGSY 12-10-8

Czy ten plan da odpowiednie efekty ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33073 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
Ja cukier odstawilem calkowicie , rok temu slodzilem 3 łyzeczki na 250 ml . pol roku temu 1 łyzeczke a od 3-4 tygodni juz nic i powiem ze kawa i zielonba herbata smakuje juz normalnie ( przyzwyczailem sie ) :)


Ps. jak juz temat o jedzeniu to zapytam o ser bialy - jaki lepiej kupowac?? zazwyczaj brałem chudy ale wyczytałem gdzieś ze lepszy jest półtłusty - jakie wasze zdanie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
witam, wrzuc diete zgodnie z linjkiem nizej, zobaczymy jak wyglada rozklad calkowity
Jak dodać zrzut z potreningu.pl
https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 170
DIETA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 170
Posiłek nr 3 zależy od tego co rodzice przygotują na obiad, gdyż braknie mi pieniędzy na codzienne kupowanie ryżu itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Płatki owsiane sypiesz sobie same do buzi, czy jak? Dieta słabiutka.. za mało kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 170
Dlatego napisałem czy da jakiekolwiek efekty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 170
Myślę, że teraz zrobiłem to lepiej :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 170
W płatkach powinno być 40g, mój błąd, bardzo przepraszam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5170
Jeśli nie jesteś w stanie trzymać dokładnej diety to jedz po prostu dużo i zdrowo i staraj się dostarczać sporo białka, takie jest moje zdanie. Ja też mieszkam z rodzicami i jestem od nich uzależniony, a nie mam problemu z trzymaniem macro i diety(wbrew pozorom można to robić niskimi kosztami).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Za mało białka i zdecydowanie kalorii, produkty takie jak pieczywo pszenne czy kotlet schabowy też nie za dobre

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 32 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1233
Zrezygnuj z pieczywa pszennego i zastąp je np. razowym. Podobnie z ryżem - zamiast białego brązowy. Nie wymieniłeś też żadnych warzyw, które dostarczają wielu potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu witamin, więc wypadałoby je wrzucić do jadłospisu.
W dni treningowe, staraj się przyjąć więcej kalorii (ale nie samych węglowodanów), niż te 2300 :)



Zmieniony przez - Otick w dniu 2015-06-24 10:15:08

Zmieniony przez - Otick w dniu 2015-06-24 10:17:09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomożecie w redukcji?

Następny temat

Rozciąganie

WHEY premium