SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAKA WAGA NAJLEPSZA?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 108 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1689
Witam wszystkich od jakiegoś czasu zastanawiam się z jaką wagę najlepiej mieć przy 182 cm wzrostu. Aktualnie ważę około 75-77kg i z tą wagą czuję się za chudo. Myślałem żeby dobić 84kg. Dodam, że trenuję Muay Thai, ale od września przejdę na MMA, ponieważ zamykają sekcje MT :(
Proszę o pomoc.

Pozdrawiam :)

Zmieniony przez - Rolik w dniu 2012-04-30 18:25:32

Nieważne, jak mocno bijesz, ale jak dużo jesteś w stanie znieść i nadal iść do przodu.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 561
Nic nie stoi na przeszkodzie żebyś domasował ale licz się z tym, że odbije się to na SW. Trening na (taki) przyrost mięśni nie idzie w parze z treningiem pod sporty walki... no chyba że zamierzasz sobie to jakoś rozłożyć w czasie xD

OM NOM NOM NOM!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 108 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1689
No wiesz 1,5roku temu ważyłem 60kg i rok trenowałem na siłowni, ale teraz pół roku trenuje MT i ćwiczę w domu (hantle 2x30kg, ławeczka) i masa idzie wolniej, ale jest OK :) I zastanawiam do jakiej wagi dobić.

Nieważne, jak mocno bijesz, ale jak dużo jesteś w stanie znieść i nadal iść do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9567
najlepsza? do 48kg^^

Ja nie chce! Ja to zrobie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 125 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3295
Jak chcesz odnosić łatwiejsze sukcesy, to zbijaj wagę do 73 i w takiej walcz. Jesteś wysoki więc masz zasięg, automatycznie masz przewagę nad przeciwnikiem, który to 70-73 ma naturalnie, prawda? Jeśli chcesz dobijać do 84, to musisz zadbać, żeby ta masa była masą mięśniową, a nie fałdami tłuszczu, a to wymaga dużo więcej pracy niż zbijanie wagi. Tak myślę. Sam mam 180cm, normalnie ważę 75, przed zawodami, czy to BJJ czy ALMMA, zbijam do 73 ( dietą i ćwiczeniami, nie odwodnianiem się! )

www.fb.com/pawarts
Sztuka Ruchu - treningi, seminaria, pokazy, eventy sportowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Nie ma jednej reguly. Cwicz silowo, sw i jedz porzadnie. Cialo samo sie upomni o brakujace kg.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 108 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1689
Zrobię wagę 84 na spokojnie mam typ ciała eko więc tłuszczu nie łapie dużo xD Dzięki za pomoc. Pozdrawiam :)

Nieważne, jak mocno bijesz, ale jak dużo jesteś w stanie znieść i nadal iść do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1598
Ja mam 182cm i 69kg wagi i czuję się w miarę dobrze. : )

Mad Dogs Gdynia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 761 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10642
a ja mam 174 wzrostu 72kg i czuję się jak chuchro dobij do 81kg np i zbijaj do 77

kurczak, ryż i kreatyna zrobią z Ciebie skurvvysyna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 355 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5206
Ja mam 190 i ważę już 110kg i czuję że za mało ehhh.........
Widzicie takie pisanie jest bez sensu bo wszystko zależy od predyspozycji genetycznych i tyle. W SW dla jednego każdy dodatkowy kilogram znacząco wpłynie na obniżenie kondycji, szybkości lub zwinności itp, przy małym wzroście siły.
Dla drugiego natomiast każdy kg doda siły a na szybkość, dynamikę wpłynie minimalnie negatywnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 318 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5250
Do walki na ringu przy tych 182cm dobijanie do 80-paru kg może okazać się tragiczne w skutkach jak nie masz jakiegoś wielkiego talentu.( i tu podkreślam wielkiego talentu bo taka waga 80-90 to jest dobra dla kogoś kto ma 175cm+-)

Żeby zwyciężać na ringu to to w twoim przypadku należy zrzucać wagę albo jechać w górę na sam szczyt do 98+kg.

Zmieniony przez - Frosti w dniu 2012-05-01 10:53:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boks+ siłownia suplementacja i pytania

Następny temat

Problem dot. kosci(?)

WHEY premium