SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAKA WAGA NAJLEPSZA?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5846
im niższa waga tym jest łatwiej

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 108 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1689
Wagi nie będę zbijał za dużo się na siłce męczyłem xD Dobije do 84 i będę starał się trzymać tą wagę.

Pozdrawiam :)

Nieważne, jak mocno bijesz, ale jak dużo jesteś w stanie znieść i nadal iść do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5846
no jak chcesz ale w boksie im mniej ważysz tym lepiej

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 702 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9549
no z tym ze czym nizej tym lepiej to prawda jesli chodzi o zdrowie taka ilosc ciosów na łeb kiedys napewno sie pokaze;) ale to tez zalezy od Twojego stylu:) jesli Ci dobrze to trzymaj jak sie meczysz to idz do góry jestes wysoki nie ma co sie meczyc, tylko pamietaj mase rób powoli mase miesniowa a nie tłuszczowa nie wp*****laj ile wlezie tylko to sobie rozplanuj ;D

Ja nie chce! Ja to zrobie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 108 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1689
Tak wiem :D Teraz zrobię trening masowy do 84 kg około rok mi zajmie, potem rzeźba i będzie git. Teraz jak ważę te 75-77 dla mnie to mało xD

Nieważne, jak mocno bijesz, ale jak dużo jesteś w stanie znieść i nadal iść do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1077
Pamiętaj, dobra waga to taka w której się dobrze czujesz, czujesz potrzebę zwiększenia jej to zwiększaj. Ja mam 170cm i ważę 61/62, każdy mi mówi że jestem chudy, lecz mi dobrze w tej wadze. Jak na moją wagę to mam dobry zasięg 170 zasięg rąk 177,5cm. Ja nie narzekam.

Zmieniony przez - Bob-Sapp w dniu 2012-05-01 22:24:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 767 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9570
Frosti, jak Ty coś palniesz, to nie ma hvja we wsi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boks+ siłownia suplementacja i pytania

Następny temat

Problem dot. kosci(?)

NutLove