SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAKA SZTUKE WALKI WYBRAC ABY PRZETRWAC NA ULICY??

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A Ta sekcja BJJ i Vale Tudo w Wawie ?

Yuzzum .:SFD Ju-Jitsu TEAM:.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wielkie dzieki za wszelka pomoc
a teraz jeszcze jedno:
jakies namiary na kluby (o ile tak to sie nazywa)
w warszawie najchetniej po zachodniej stronie wisly w okolicach bemowa-jelonek itp

z gory wielkie dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Stanowczo idź do Mirka O na valetudo namiary wyslę ci na pocztę.

A świstak siedzi ... bo sreberka były kradzione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ta sekcja u Miroslawa Oknińskiego jest dobra. Tak pytam bo sie wybieram na studia do Wawy i chetnie bym sie dowiedzial cos niecos od was na jej temat.

Yuzzum .:SFD Ju-Jitsu TEAM:.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Jest dobra. Jak juz bedziesz na studiach to przejdx się po prostu po sekcjach i wybierz to co ci się najbardziej spodoba w kazdym szanującym się klubie pierwszy trening masz za darmo

A świstak siedzi ... bo sreberka były kradzione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co jest do trenowania w wawie pewnie jest tego duzio!
mysle ze sie zapisze wlasnie na Vale Tudo
dzieki za odp :)

Yuzzum .:SFD Ju-Jitsu TEAM:.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
w obrebie jelonek to najblziej sekcje bedziesz mial chyba na fortach bema tam gdzie sa boiska CWKS legia(zreszta wszystko masz na www.valetudo.pl)
ewentualnie wal do Nastula Judo Fitness Club(to sa bielany) -tylko ze treningi sa o 21 to
mozesz sie potem bac wracac ale luzik. wbij sie na www.valetudo.pl i tam wszystko masz napisane ,aha nie jestem pewien ale wydaje mi sie ze pierwszy trening masz za darmo nawet to mozesz wpasc tam gdzie bedzie ci odpowiadalo i o teh godzinie o ktorej bedziesz mogl.

tekst:"Ćwicze jak narazie 2 miesiące. Biore Deke Holenderską jak narazie wbiłem 5 strzałów."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
"A co jest do trenowania w wawie pewnie jest tego duzio!"


jakbys chcial chodzic na kazdy trening z naszej sekcji to bys mial ponad 20 treningow w tyg ,czasem po 3 razy dziennie i w dodatku w jednej cenie rozne treningi bo nie tylko bjj ale tez boks ,zapasy ,vale tudo:)

tekst:"Ćwicze jak narazie 2 miesiące. Biore Deke Holenderską jak narazie wbiłem 5 strzałów."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stary dzieki wiem ze mam jeszcze troszke czasu ale juz trzeba wiedziec gdzie sie chce isc a ta sala Mirka to daleko jest od bielan bo bede miszkal prawdopodobnie niedaleko AWF a zamiar mam tez tam studiowac !

Yuzzum .:SFD Ju-Jitsu TEAM:.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
jak bedziesz mieszkal kolo awf to bedziesz raz w tyg miol treningi pod nosem bo jak pamietam to w soboty sa treningi bjj na awf wlasnie ,a do nastuli tez bedziesz miol bliziutko stamtad.

tekst:"Ćwicze jak narazie 2 miesiące. Biore Deke Holenderską jak narazie wbiłem 5 strzałów."
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tak to jest jak sie pije na imprezach

Następny temat

Jest gdzies takie cos ?

WHEY premium