SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jędrzej Pietz - Przygotowania na 2021

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 472932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Dlatego też za bardzo się nie nastawiam bo znam swoje miejsce w szeregu, co nie znaczy, że nie postaram się powalczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Będzie ciekawie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Siemanko

Dzisiaj kolejny dzień obwodówek

Wody i soli znowu więcej i znowu woda bez problemu bo przed godz 17 miałem juz niemal cała zrobioną

Byłem dziś tez na lekcji pozowania u Huberta. Stwierdził że sama sylwetka i forma jest bdb ale, że nad pozowaniem trzeba jeszcze trochę popracowac.

Ogólnie dał dużo wskazówek które jak się okazało mocno zmieniają odbiór całości. Największą bolączką z kolei okazały się nogi a konkretnie czwórki, bo mimo, że naprawdę starałem się zrobić wszystko na max możliwości to mimo wszystko dość szybko puszczały.

Stwierdził, że jestem w stanie to wszystko wyrobić do sbt na tyle żeby wszystko się dobrze prezentowało także chyba tragedii nie było

Jutro z rana wybieram się na kolejną wizyte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Koncoweczka Jędrzej i w weekendzik zbijemy piąteczke jak w Sopocie tyle że tym razem obydwoje w mam nadzieję życióweczkach :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Trzymam kciuki bo forma kozak i szkoda by przez pozowanie zepsuc start. Wiecej pewnosci siebie mimo mocnej konkurencji masz szanse powalczyc o final jesli wszystko bedzie dograne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
kamils31 Obowiązkowo i mam nadzieję, że faktycznie będą życióweczki

Gugcio Dzięki zdaję sobie sprawę, że o finał będzie ciężko i jakoś specjalnie się nie nastawiam, choć po cichu mam nadzieję, że się jednak uda

A tak poza tym to dziś znowu obwody oraz kolejna lekcja pozowania u Huberta

Dzisiaj szło to o wiele lepiej i sam Hubert powiedział, że aż nie wierzy w to co widzi. Że jest gigantyczna poprawa między tym co było wczoraj a dzisiaj.
Czwórki już niemal cały czas trzymane, jedynie w pozie brzuch i uda trochę puszczały. Poza tym sam brzuch kontrolowany cały czas w pozach jak i przy przejściach.
Prawie żadnych uwag dziś nie było także aż się pozytywnie zaskoczyłem, że udało się to tak poprawić. Chociaż ile to faktycznie dało to scena zweryfikuje

Zrobił 1 foto i wrzucił na swoje insta story także jeśli ktoś zainteresowany jak to wygląda to tam szukać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
widziałem to foot i bardzo dobrze to wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
widać, że chill szczególnie po drugiej osobie

powodzenia :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mati - Wiosna 2022

Następny temat

Między Nami zawodnikami

WHEY premium