SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JĘZYK ANGIELSKI 4 x SZYBCIEJ

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 91 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1405


CALLAN METHOD !!!

Metoda Callana ma swe początki w 1960 roku. Organizacja Metody Callana przez 15 lat prowadziła prace badawcze związane z jej doskonaleniem i sprawdzaniem. Metoda zyskała bardzo pozytywne opinie wśród największych autorytetów zajmujących się nauczaniem języka angielskiego.

12 600 SŁÓW NA GODZINĘ
Lektor Callana mówi z prędkością ok. 240 słów na minutę (dwukrotnie szybciej niż w innych metodach). Średnia prędkość podczas powtarzana za lektorem wnosi 210 słów na minutę, co oznacza, że student Callana słyszy ok. 12 600 słów na godzinę. W innych metodach jest to liczba tylko ok. 3 000 słów. Dzięki słuchaniu większej ilości słów na godzinę i powtarzaniu , uczymy się znacznie szybciej. Faktycznie jest to cztery razy szybciej.
UCZENIE SIĘ SZYBKO OZNACZA TAKŻE UCZENIE SIĘ DOBRZE

Szybkość mówienia i rozumienia jest podstawą w nauce języka. Uniemożliwia ona studentowi myślenie w jego własnym języku i stwarza mu warunki do myślenia w języku angielskim, co pozwala uniknąć zamieszania.

SŁABA PAMIĘĆ POKONANA PRZEZ REGULARNĄ POWTÓRKĘ

Dwaj najwięksi wrogowie uczenia się to nuda i słaba pamięć. Metoda Callana pokonuje nudę przez szybkość, a słabą pamięć przez powtórki. Powtarzanie wszystkiego cztery czy pięć razy gwarantuje nie tylko dużą prędkość mówienia i rozumienia, ale i trwałe zapamiętywanie zdobywanej wiedzy bez względu na to, jak słabą pamięć ma student

NIE JEST WAŻNE NATYCHMIASTOWE ROZUMIENIE WSZYSTKIEGO

Nie jest ważne rozumienie pytań za pierwszym razem, ani też dokładne rozumienie tego, co mówicie. Powtarzajac wiele razy - do momentu, kiedy zrozumiecie to bez trudności.

ZAAKCEPTUJ METODĘ TAKĄ, JAKA ONA JEST - TO DZIAŁA!

Jak w przypadku większości rzeczy w życiu, bardzo prostym jest doszukiwanie się wad w Metodzie Callana. Może się zdarzyć, że student nie będzie się zgadzał z niektórymi regułami Metody lub nie będzie ich lubił. Tak naprawdę nie ma to znaczenia - bo Metoda działa. Prowadzi ona studenta do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów i dzieje się to cztery razy szybciej niż w przypadku innych metod. Kompletny zestaw Callan Method zawiera 2 płyty cd-rom a w nich :

- 175 lekcje w plikach *.mp3 o NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

- wszystkie książki w formacie pdf + oprogramowanie do ich odczytania

- pełna gramatyka załączona do lekcji

- testy egzaminacyjne FCE ( First Certyficat in English ) z lat wcześniejszych

- pliki mp3 z lektoratem do nauki i stworzenia warunków prawdziwego egzaminu podczas naukiDo nauki potrzebny jest komputer


Ja osiągnąłem znakomite wyniki poprzez słuchanie lekcji Callna w samochodzie i podczas spacerow z psem. Wystarczy 1 godzina dziennie i materiał sam wchodzi do głowy,Jeżeli jesteś uczestnikiem kursu Callana, lub w przyszłości zamierzasz być, musisz po prostu to mieć !!!CALLAN METHOD - najnowsza metoda nauki języka angielskiego sposobem bezpośrednim - słuchasz i powtarzasz za lektorem. Metoda oparta na porozumiewaniu się w języku angielskim bez poszukiwania w głowie polskich odpowiedników tylko od razu myśleniu i mówieniu po angielsku.Płyty zawierają 175 lekcje od poziomu 1 do 11 w pełnym zakresie tj.: początkujący do zaawansowany.

Koszt kompletnego zestawu to 20 zł
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nokia 8210

Następny temat

suzuki bandit 600 z 97 roku 26 tys km